KOHOUT Pavel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Čáslav B - Horky 4:1 (3:0) 14.04. 16:30 -
SKMK - Pečky 0:0 (0:0) 29.03. 16:30 -
Kostelec - Železnice 0:2 (0:0) 23.03. 15:00 -
Vyšehořovice - Vel.Popovice 4:1 (3:1) 17.11. 13:00 -
Libiš - Sedlčany 3:0 (1:0) 04.11. 10:00 -
Stěžery - Třebechovice 4:1 (3:1) 29.10. 14:30 -
Braškov - Libčice 2:3 (1:2) 15.10. 15:30 -
Dobrovíz - Vraný 5:0 (2:0) 01.10. 16:00 -
Sluštice - Všestary 0:2 (0:1) 30.09. 16:00 -
Senohraby - Kostelec 8:0 (3:0) 17.09. 16:30 -
Hlízov - Horky 3:2 (1:0) 09.09. 17:00 -
Březí - Křenice 8:0 (5:0) 27.08. 17:00 -
Ondřejov - Babice 2:3p. (0:0) 26.08. 17:00 -
Tlustice - Jílové 2:0 (1:0) 19.08. 10:15 -
Třeboradice - Újezd n. Lesy 2:0 (2:0) 16.06. 18:00 -
Bílá Hora - Střešovice B 2:2 (1:0) 04.06. 17:00 -
Uh. sklady - Zbraslav 3:3 (2:0) 02.06. 18:00 -
Chabry - Tempo 3:0 (1:0) 20.05. 17:00 -
Chabry - Kunratice 1:1 (1:1) 06.05. 17:00 -
Štěrboholy - Třeboradice 0:8 (0:6) 21.04. 19:00 -
Zbraslav - Zlíchov 2:1 (1:1) 07.04. 16:30 -
Kyje - D. Počernice 2:0 (1:0) 26.03. 15:00 -
Nehvizdy - Veltěž 4:1 (2:0) 25.03. 15:00 -
Cholupice - Nebušice 4:1 (3:0) 12.03. 14:30 -
Slivenec - Vyšehrad B 8:2 (5:0) 06.11. 14:00 -
Bohnice - Kolovraty B 5:3 (3:3) 05.11. 13:00 -
Tempo - Chabry 1:1 (0:0) 23.10. 17:00 -
Štěrboholy - Union 3:1 (1:0) 14.10. 19:00 -
Př.Kopanina B - Aritma B 3:1 (1:1) 24.09. 10:30 -
Kunice B - Bášť 1:2 (0:1) 17.09. 16:30 -
Praga - Třeboradice 1:5 (0:4) 17.09. 10:30 -
Kolovraty B - Háje B 6:3 (2:2) 10.09. 13:00 -
Libuš - Raptors 1:2 (1:1) 03.09. 10:15 -
Uh. sklady - 1999 Praha 0:2 (0:2) 30.08. 17:30 -
Kbely - Aritma B 3:4 (1:2) 28.08. 17:00 -
Prosex - Ambassadors 3:1 (1:1) 21.08. 17:00 -
Štěrboholy - Ďáblice 3:4 (0:2) 19.08. 19:00 -
Řeporyje - Zbraslav 4:5 (2:3) 13.08. 17:00 -
Újezd n. Lesy - Třeboradice 0:5 (0:2) 06.08. 10:45 -
Př.Kopanina B - Řeporyje 7:4 (3:1) 18.06. 14:30 -
Třeboradice - Vyšehrad B 0:0 (0:0) 11.06. 10:30 -
Xaverov - Kyje 5:1 (2:0) 05.06. 17:00 -
Mirošovice - Škvorec 3:1 (2:1) 04.06. 17:00 -
Admira B - Zličín 5:2 (3:1) 22.05. 14:00 -
Union Žižkov - Šeberov B 7:1 (3:0) 21.05. 14:00 -
Zlíchov - Stodůlky 2:2 (0:1) 10.05. 17:30 -
Kolovraty B - Union 4:5 (1:4) 07.05. 13:00 -
Motorlet B - Uh. sklady 5:0 (3:0) 06.05. 18:00 -
Libuš - Zlíchov 1:1 (0:0) 30.04. 10:15 -
Nebušice - Zbraslav 0:4 (0:3) 23.04. 10:30