3.kolo, Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

9. Z. Klíč (p.) - 21. J. Kloub , 78. R. Konvalinka
10

Fotbalisté Janova zajížděli v rámci třetího kola do vzdálené Sýkořice. Domácí chtěli využít výhodu domácího prostředí a dlouhé cesty svého soka. Málem se jí to povedlo, ale to by nesměl v závěru rozhodnout Konvalinka o těsném vítězství.

Konvalinka ukončil trápení

Utkání nastartovala v 9. minutě penalta pro domácí, kdy sudí Asník po ruce Amlera neváhal a Sýkořici nabídl tu nejlepší možnost ke skórování. Tu využil Klíč a nádherně zahranou penaltou poslal svůj tým do vedení - 1:0. Po dvaceti minutách první půle našli hosté odpověď. Na velmi povedený centr ze strany si naběhl Kloub a míč trefil nejlépe, jak jen mohl - 1:1. Janov přijížděl v roli mírného favorita, ale na hřišti to zkrátka nebylo ono. V závěru zápasu dal na nepříliš povedený výkon zapomenout vítězným gólem Konvalinka a hosté odváželi přes celý okres plný počet bodů - 1:2.

Sokol Sýkořice
D. Růžička [-] - J. Sklenička [-] , M. Svitáček [-] (50. M. Hříbal [-] ) , V. Hříbal [-] , P. Ondráček [-] , F. Bulva [-] , J. Mutinský [-] (12. J. Lauber [-] ) , Z. Klíč [-] , J. Jirátko [-] (19. P. Hynek [-] ) , M. Linc [-] , J. Šulc [-]

Sokol Janov
P. Dohnal [-] - M. Amler [-] - M. Bradáč [-] , R. Konvalinka [-] , J. Linc [-] (60. L. Ilberg [-] ) , F. Houda [-] (60. V. Štefl [-] ) , J. Bečirovič [-] , J. Kloub [-] , V. Kinter [-] (60. J. Vomastek [-] ) , P. Bradáč [-] , J. Melč [-]

ŽK: 87. M. Hříbal .
Hráči zápasu: D. Růžička - R. Konvalinka , J. Kloub .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: Asník Daniel - VANČURA Martin (N), KOUKAL Jaroslav (N).