11.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2021-2022

--

Peč potvrdila roli favorita a porazila Novou Včelnici

3. P. Novák , 12. D. Brus (vl.) , 38. J. Novák , 60. J. Novák
22

V 11. kole Okresního přeboru zvítězila Peč nad rezervou Nové Včelnice 4:0. Domácí získali pohodlné vedení už v prvním poločase. Po pauze zvýšil na konečných 4:0 svou druhou brankou Jiří Novák.

FC Peč
Tadeáš Jindra (hráč): Vzhledem k tomu, že jsem ze zdravotních problému nemohl nastoupit, jsem utkání viděl z role zastupujícího trenéra a musím říct, že to byl pohled smutný. První poločas jsme předvedli snad nejhorších 45 minut v celé sezóně. Chyběl klid na míči a naše hra byla roztěkaná po celý průběh první půle. Se štěstím jsme do kabiny odcházeli s náskokem 3:0, za což jsme byli rádi, ale o přestávce jsme si museli hodně co povědět, aby se zlepšil herní projev. Ve druhé půli si už někteří hráči více hlídali své pozice, z čehož začaly pramenit i šance. Výhru 4:0 bereme, i když před utkáním jsme pomýšleli i na vyšší výhru. Zápas se nám bohužel extra nevydařil a na zbylé dva zápasy musí jít výkon razantně nahoru. Týmy jako Strmilov a Kunžak bychom touto kopanou nepřehráli.