1.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2021-2022

--

Po špatném startu obrat. Peč na úvod přehrála Staré Hobzí

4. O. Lička (p.) , 65. O. Lička - 62. T. Doležal , 77. T. Jindra (p.) , 85. T. Jindra
16

Poslední zápas úvodního kola Okresniho přeboru potěšil příznivce Peče. Sice hosté prohrávali po pokutobém kopu Ličky, ve druhé půli ale hosté zázračně výsledek otočili a když se z nulového úhlu skvěle trefil Jindra dokráčeli hosté k úvodní výhře v poměru 3:1.

FC Peč
Lubomír Musil: Věděli jsme do čeho jdeme, ale od třetí minuty nám plány mírně zkomplikovala sporná situace ohledně penalty. Od té doby jsme jen doháněli ospalý začátek a utkání se tak pro nás stalo velmi náročným. Domácí si s fotbalovostí moc nerozuměli a oko diváka chvílema trpělo. Po poločase jsme vstoupili na hřiště aktivněji a misky vah se naklonily na naší stranu. Doležal vyrovnal doklepnutím z rohového kopu. Poté zaváhal zkušený Lovětínský a domácí se dostali do silné výhody. Nechtěli jsme se smířit s prohrou a hrající trenér Josef Novák, jenž byl zřejmě nejlepším hráčem zápasu, vytvořil penaltu a tu proměnil Jindra. Právě nová posila našeho týmu Jindra trefil z nulového úhlu neuvěřitelně a rozhodl o výhře fotbalovějšího celku.