8.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. C, 2021-2022

--

Na každé straně jeden střelec

10. J. Procházka , 61. J. Procházka (p.) - 11. O. Kapoun , 86. O. Kapoun
9

Příkosičtí v předešlém kole vyhráli až na penalty doma proti Malesicím. Rakovští fotbalisté zvítězili doma se Zbirohem. Poslední zápas těchto dvou celků vyšel lépe rakovským fotbalistům, kteří zvítězili nad Čechií 4:2. V tomto zápase jsme tehdy měli dva dvougolové střelce, na straně rakovských Jakuba Procházku a na straně Příkosic Jakuba Krajdla. Jak vypadal letošní souboj těchto týmů a kdo se prosadil si přečtěte v článku!

Po brance na obou stranách

Od začátku zápasu ukazovala Raková, že jsi v tomto zápase jde pro 3 body. Svůj počáteční tlak využila v 10. minutě po rohovém kopu, kdy po centru na přední tyč proměnil Jakub Procházka pohotově patou - 1:0. Domácí se ale neradovali z vedení dlouho. Prakticky ihned z rozehrávky se dostali  Příkosice do pokutového území a Ondřej Kapoun se nemýlil - 1:1. Raková měla téměř celý poločas mírně navrch, ale svoje šance neproměnila, a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu.

Stejně branek padlo i druhý poločas

Druhý poločas byl naopak v režii hostů - vypadalo to, že domácí zůstali ještě v kabině. V 60. minutě se ale ojediněle dostali domácí do pokutového území, kde byl rakovský hráč faulován - penaltu proměnil opět Jakub Procházka - 2:1. Hosté zvyšovali svůj tlak a domácí hrozili pouze z několika protiútokú.  V 85. minutě neproměnil svoji šanci rakovský záložník, a tak jak už bývá zvykem - nedáš, dostaneš. V 86. minutě po rohovém kopu hosté opět srovnali a Ondřej Kapoun se také po druhé zapsal do statistik - 2:2. penalty vyhráli po 8.sérii hosté, a tak berou druhý bod