13.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

Klatovská rezerva rozstřílela Pačejov

3. M. Škoch , 8. F. Diviš (p.) , 65. Z. Krejčiřík , 76. F. Diviš , 80. S. Weber , 91. M. Marek - 44. V. Klásek
12

Klatovské béčko sice i přes svou kvalitu proživalo krušné období a v zápase s posledním Pačejovem měli jasný úkol - získat všechny tři body!

Začátek zápasu měly Klatovy ideální

Začátek zápasu klatovským vyšel na výbornou. Už ve 3. minutě je poslal do vedení dorostenec Matěj Škoch, který poslal balón nekompromisní hlavičkou za záda brankáře Štěpána.

V 8. minutě byl v pokutovém území faulován František Diviš, který také následnou penaltu s klidem proměnil.

Od 15. minuty přišla fáze zápasu, ve které se takřka nic nestalo, domácí si vytvářeli zajímavé šance, ale nedokázali je přetavit v branky. Naopak Pačejov dokázal po centru z přímého kopu svou první střelou na bránu zásluhou Václava Kláska snížit minutu před poločasem. Do kabin se tak šlo za stavu 2:1.

Pak už to byl střelecký koncert

Druhý poločas už patřil pouze fotbalistům Klatov, udávali tempo hry a byla jen otázka času, kdy se skóre bude měnit v jejich prospěch.

V 65. minutě se prosadil Zdeněk Krejčiřík, který obešel dva hráče a chladnokrevně zakončil na zadní tyč.

O deset minut později byl stav 4:1. František Diviš přidal svůj druhý gól, poté, co po skvělém rozhýbání brankáře klamavými pohyby uklízel balón do prázdné branky.

V 80. minutě se prosadil i druhý z dorostenců, Sebastian Weber. Po jeho střele do pravé tyče se mu balón odrazil zpátky přímo na hlavu, a tak svým gólem pobavil diváky a navýšil gólový náskok Klatov na čtyři branky.

V 90. minutě se k volnému přímému kopu postavil Michal Marek. Svou první střelou trefil pouze zeď bránících hráčů, míč se mu ale odrazil přesně na pravou nohu, a tak krásnou střelou z voleje zpečetil výhru 6:1 posledním kopem hry.

SK Klatovy 1898 B
J. Herman [-] - J. Bošek [-] - L. Urs [-] , T. Partyngl [-] , L. Marek [-] (46. S. Weber [-] ) - - F. Diviš [-] (80. L. Korpa [-] ) , M. Škoch [-] (46. A. Aizner [-] ) , M. Marek [-] , Z. Krejčiřík [-] (69. M. Gunitš [-] ) , T. Daněk [-] , J. Kolerus [-] (65. Z. Kotáb [-] )

TJ Sokol Pačejov
O. Štěpán [-] - F. Štěpán [-] (69. J. Jiroušek [-] ) , V. Panuška [-] , A. Kolářík [-] (83. Z. Voska [-] ) , F. Sedláček [-] , V. Klásek [-] , J. Hlůžek [-] , M. Mareš [-] , J. Ticháček [-] , F. Kába [-] , M. Kubaň [-]

Počet diváků: 80. Rozhodčí: Zavadil Jan - KOPŘIVA Václav (N), JIROVEC Jakub (N).