Václav Klásek

2026-2027

TJ Sokol Pačejov

Číslo hráče10
PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2014-2015 TJ Sokol Pačejov

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
794 (ø 88,22) 4 (ø 0,44) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
15.08. 17:00 Janovice - Pačejov 2:5 (2:2) 90 1 0 0 ano
22.08. 14:00 Pačejov - Horažďovice B 3:1 (2:1) 90 1 0 0 ano
30.08. 16:00 Svéradice - Pačejov 0:4 (0:3) 90 1 0 0 ano
05.09. 17:00 Pačejov - Hrádek B 8:0 (1:0) 74 74 0 0 0 ano
12.09. 13:30 Měčín - Pačejov 5:0 (3:0) 90 0 0 0 ano
19.09. 16:30 Pačejov - Dlouhá Ves 1:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
26.09. 16:30 Vrhaveč - Pačejov 6:2 (3:1) 90 0 0 0 ano
03.10. 16:00 Pačejov - Strážov 1:3 (1:1) 90 0 0 0 ano
11.10. 16:00 Pačejov - Měcholupy B 2:4 (0:2) 90 1 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor 6 524 (ø 87,33) 3 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor 25 2250 (ø 90,00) 14 (ø 0,56) 3 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor 26 2340 (ø 90,00) 16 (ø 0,61) 5 (ø 0,19) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor 25 2238 (ø 89,52) 5 (ø 0,20) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 26 2340 (ø 90,00) 7 (ø 0,26) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,07)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 24 2160 (ø 90,00) 3 (ø 0,12) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 8 720 (ø 90,00) 4 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 11 984 (ø 89,45) 1 (ø 0,09) 1 (ø 0,09) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 25 2250 (ø 90,00) 7 (ø 0,28) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 26 2340 (ø 90,00) 10 (ø 0,38) 3 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 26 2340 (ø 90,00) 8 (ø 0,30) 1 (ø 0,03) 1 (ø 0,03) 3 (ø 0,11)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 30 2700 (ø 90,00) 6 (ø 0,20) 2 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,10)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 11 990 (ø 90,00) 3 (ø 0,27) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B 5 450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)