10.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2021-2022

--

--

Hrdějovice doma vítězně

21

Hrdějovice přivítaly doma rezervu Trhových Svinů. Hostujicí tým dorazil bez hráče na střídání a tak je čekala hodně náročná šichta. Tu jim ještě znepříjemnil domácí střelec Miroslav Studnička.

Domácí tým šel po dvaceti minutách do vedení

Domácí tým začal dobře, ale do nějaké větší šance se mu nedařilo dostat. Spoustu akcí zastavila nepřesnost nebo ofsajdové postavení některého z domácích hráčů. Ve dvacáté minutě dal o sobě vědět domácí střelec Miroslav Studnička a hned z toho byla vedoucí branka 1:0. Hostujicí tým žádnou svou příležitost nevyužil a tak se šlo do kabin za vedení domácích

Rezerva trhových Svinů domácí zatlačila, ale trefil se opět Miroslav Studnička

Hostujicí tým možná trochu překvapivě domácí tým zatlačil, ale žádnou ze šancí se mu využít nepodařilo. Naopak na druhé straně se dostal do šance opět miroslav Studnička a zvýšil na 2:0. Další šanci domácí střelec odmítl a když ani sympaticky hrající hostujicí rezerva žádnou šanci neproměnila, tak zápas skončil 2:0.

TJ Slavoj Hrdějovice
Přemysl Kukačka (kapitán): Sviny k nám přijely v hodně kombinované sestavě, což jsme i očekávali, ve stejný čas jim hrálo prvni mužstvo. Od začátku hrál soupeř hodně zezadu, měli jsme sice převahu, ale pouze k vápnu, šance si vytvořit se nedařilo. Za prvni poločas jsme si vytvořili snad jedinou, kterou jsme naštěstí zužitkovali. V čem jsme dominovali, byly ofsajdy. Jinak z naší strany bylo hrozně moc nepřesností a hra byla pomalá. Výrazné zlepšení ve druhé půli z naší strany nepřišlo, Hostům jsme nabídli naší chybou jednu šanci, kterou naštěstí nedali. Poté Studnička svým druhým gólem v zápase upravil na konečných 2:0. Zápas neměl dobrou úroveň, Sviny přijely zápas se ctí odehrát v 11 lidech, my sice vyhráli, ale spokojení s výkonem být nemůžeme. Teď nás čeká Dvořiště, kde to bude úplně jiný zápas.

TJ Spartak Trhové Sviny B
Jaromír Vodička (trenér): Do Hrdějovic jsme přijeli ve značně improvizované sestavě, ale body jsme nechtěli dát zadarmo. Domácí měli v první půli herní převahu, ale svinenští dokázali potrápit favorita i před jeho bránou. Ve 20. minutě však obrana hostů nechala Studničku na šestnáctce samotného a ten záhadnou střelou trefil šibenici. Do poločasu se pak zajímavého už nic nestalo. Kupodivu domácí nezvládli nástup do druhé půle a do šedesáté minuty odolávala nátlaku hostů, kteří si vypracovali několik slibných šancí, kdy nedali gól ani do prázdné branky z malého vápna. Od té doby se domácím podařilo ovládnout znovu hřiště a 67. minutě po zavádějící ofsajdové situaci se opět trefil střelec zápasu Studnička, který o několik minut později odmítl hattrick a ani na dvakrát se nedokázal trefit do brány. Domácí si pak ještě vypracovali několik šancí, které už nedokázali proměnit v góly.

J. Boček [-] - P. Kukačka [-] , L. Kučera [-] , M. Winkler [-] , M. Pavel [-] , J. Fajtl [-] , J. Turek [-] , M. Studnička [-] , F. Leiš [-] , D. Mašek [-] , Z. Filípek [-]

M. Popovič [-] - D. Kopačka [-] , F. Šimáček [-] , V. Brožka [-] , L. Rolínek [-] , J. Tůma [-] , L. Tuscher [-] , A. Perfoll [-] , J. Šafránek [-] , V. Pavel [-] , J. Vodička [-]

ŽK: 65. A. Perfoll , 78. J. Vodička .
Hráči zápasu: M. Studnička - A. Perfoll .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: BARVA Karel - NOVÁK Roman, BROM Josef.