11.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2021-2022

--

Chotíkov v závěru ztratil všechny body

8. A. Cirok , 83. P. Kolesa - 2. J. Titěra , 86. M. Vachovec (p.) , 89. J. Titěra
7

Do Chotíkova zavítali fotbalisté Prazdroje, kteří po sympatickém výkonu proti lídrovi v minulém kole chtěli navázat ziskem všech tří bodů.

Divoká úvodní desetiminutovka

Oba celky vstoupily do utkání nebojácně a byli to právě nabuzení hosté, kteří se trefili jako první, konkrétně Jan Titěra už ve druhé minutě zápasu. Radost hsotům vydrřela pouhých šest minut po pokutovém kopu srovnal stav utkání Cirok. Oba tými se po divokém začátku uklidnili a zčali spíše kombinova než se pouštět do bezhalvých útoků. Do kabin se tedy šlo za stavu 1:1.

Poslední minuty rozhodly o osudu utkání

Druhý poločas nabídl stejnou podívanou jako ten první, opatrná hra, ojedinělé šance. Oba týmy jakoby už vyhlížely penalty. V 83. minutě se ale s góly roztrhl pytel vedení domácím zařídil Petr Kolesa. O necelé tři minuty později byla odpískána další penalta tentokrát ve prospěch hostů, následovala červená karta pro Michala Rubáše a Michal Vachovec se z puntíku nemýlil -bylo srovnáno. V 89. minutě přišel pro oslabené domácí šok. O vítězství Prazdorje rozhodl Jan Titěra

FC Chotíkov 1932 B
Denis Soukup: ,,Do zápasu jsme šli s tím že musíme urvat 3 body, když ne teď tak nikdy. První gól padl hned ve druhé minutě, než jsme se stihli vzpamatovat, byla nařízena penalta z níž jsme srovnali na 1:1 tento výsledek byl v podstatě skoro až do konce zápasu, už se začalo mluvit o tom kdo půjde kopat penalty, Naštěstí jsme se z povedené akce dostali do vedení 2:1. O 3 minuty později náš obránce chyboval ve vápně a zavinil penaltu, obdržel druhou žlutou kartu a následně červenou, bohužel pro nás Prazdroj z penalty vyrovnal na 2:2 a zase o 3 minuty déle po povedené narážečce Prazdroje dávali třetí vítězný gól".

P. Čech [-] - M. Rubáš [-] , J. Pechler [-] , P. Salák [-] - V. Kratochvíl [-] (60. D. Smutný [-] ) , J. Kastl [-] - P. Kolesa [-] - J. Bárta [-] (75. D. Soukup [-] ) , A. Cirok [-] , M. Hauer [-] , P. Černý [-]