Michal Vachovec
2026-2027
| Číslo hráče | 11 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | TJ Lučina Ptenín |
| 2020-2021 | SK Roudná |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 540 (ø 90,00) | 5 (ø 0,83) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 29.08. 14:00 | Vstiš - Ptenín | 1:2 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Záluží - Ptenín | 2:5 (0:3) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | Ptenín - Předenice | 4:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 14:00 | Soběkury - Ptenín | 0:3 (0:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Ptenín - Roudná B | 3:4 (3:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Mantov - Ptenín | 0:2 (0:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 4 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. B | 5 | 402 (ø 80,40) | 4 (ø 0,80) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 5 | 214 (ø 42,80) | 1 (ø 0,20) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 12 | 721 (ø 60,08) | 6 (ø 0,50) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 3 (ø 3,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 22 | 1785 (ø 81,13) | 13 (ø 0,59) | 3 (ø 0,13) | 1 (ø 0,04) | 1 (ø 0,04) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 5 (ø 1,25) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 22 | 1980 (ø 90,00) | 9 (ø 0,40) | 4 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A | 13 | 1170 (ø 90,00) | 8 (ø 0,61) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 22 | 1980 (ø 90,00) | 22 (ø 1,00) | 4 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 7 (ø 1,16) | 3 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 3 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




