12.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. B, 2021-2022

41. J. Pilch , 64. D. Kantor , 68. D. Kantor , 70. L. Baron , 74. D. Marosz
5

Branka do šatny nastartovala Bystřici ke třem bodům.

Gól do šatny

Zápas  začal  mírným  tlakem  domácích,  ale  první  mohli  jít  do  vedení  hosté,  když  domácí  zahrávali  malou  domů brankáři  míč  přeskočil nohu  a  míč  šel  těsně kolem  tyčky  na  roh . To  zaskočilo  domácí  a  hosté  měli  hned  dvě  šance  k otevření  skoré, ale  domácí  brankář  byl  už  nyní  pozorný. A  šance  se  střídaly  na  obou  stranách. Když  už  se  zdálo, že první poločas  skončí  nerozhodně, tak  Pich  otevřel  skoré  povedenou  střelou  1:0.

A už to jelo

V druhém  poločase se  hrál  opět  otevřený fotbal  a  šance  se  střídaly  na  obou  stranách. V 64.minutě  se  domácím  povedl  rychlý  brejk  a  Kantor  zvýšil  na 2:0. A  za  4.minuty  upravil  tentýž  hráč  na 3:0.  Pak  měli  opravdu  3 výborné  šance  hosté, ale  neměli  štěstí  a  to   když už  byl  překonán  brankář,  tak  zachránil  obránce. A  proto  nedáš   -dostaneš  se  naplnilo  v 70. minutě  Baron  zvýšil  na  4:0. Hosté  měli  další  šance  na  zkorigování  výsledku, když  útočník  z první  trefil  brankáře, anebo  jen těsně  minuli domácí  bránu. V 74.minutě upravil  na  konečných 5:0  pro  domácí  Marosz.   Hostům  se  během  zápasu  zranili  dva  hráči  což bylo  hned  poznat.