Adam Taraba
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2024-2025 | SK Brušperk |
| 2024-2025 | FC Ostrava-Jih |
| 2022-2023 | FK Petřvald na Moravě |
| 2021-2022 | TJ Jistebník |
| 2016-2017 | SK Beskyd Čeladná |
| 2015-2016 | MFK Vítkovice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Moravskoslezský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,50) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 17:00 | Brušperk - Petrovice | 3:1 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 1 | ano | |||
| 23.08. 16:30 | Brušperk - Háj | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 26.08. 17:00 | M.Albrechtice - Brušperk | 4:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 16:00 | Vřesina - Brušperk | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Krajský přebor | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,50) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Krajský přebor | 26 | 2181 (ø 83,88) | 8 (ø 0,30) | 12 (ø 0,46) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Krajský přebor | 13 | 1142 (ø 87,84) | 1 (ø 0,07) | 8 (ø 0,61) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Moravskoslezský | 1.B třída sk. B | 7 | 617 (ø 88,14) | 2 (ø 0,28) | 3 (ø 0,42) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Krajský přebor | 26 | 1987 (ø 76,42) | 2 (ø 0,07) | 6 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Krajský přebor | 25 | 2083 (ø 83,32) | 4 (ø 0,16) | 7 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | 1.A třída sk. B | 15 | 1221 (ø 81,40) | 8 (ø 0,53) | 8 (ø 0,53) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Krajský přebor | 2 | 166 (ø 83,00) | 1 (ø 0,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Krajský přebor | 12 | 1067 (ø 88,91) | 4 (ø 0,33) | 5 (ø 0,41) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,08) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Krajský přebor | 28 | 2448 (ø 87,42) | 2 (ø 0,07) | 15 (ø 0,53) | 1 (ø 0,03) | 2 (ø 0,07) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Krajský přebor | 30 | 2456 (ø 81,86) | 2 (ø 0,06) | 14 (ø 0,46) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Krajský přebor | 29 | 2287 (ø 78,86) | 2 (ø 0,06) | 17 (ø 0,58) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MSFL | 15 | 880 (ø 58,66) | 1 (ø 0,06) | 3 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




