Lukáš Baron
2025-2026
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2022-2023 | TJ Bystřice |
| 2022-2023 | FC Libhošť |
| 2019-2020 | TJ Bystřice |
| 2016-2017 | SC Smilovice |
| 2015-2016 | TJ Vendryně |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Moravskoslezský | 1.A třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1861 (ø 88,61) | 13 (ø 0,61) | 8 (ø 0,38) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 17.08. 16:30 | Raškovice - Bystřice | 2:4 (1:2) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano | |||
| 24.08. 16:30 | Bystřice - Libhošť | 3:0 (0:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 16:00 | Ostravice - Bystřice | 0:3 (0:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 16:00 | Příbor - Bystřice | 1:6 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.09. 15:30 | Těrlicko 2022 - Bystřice | 6:4 (4:2) | 90 | 2 | 1 | 0 | ano | |||
| 28.09. 15:30 | Bystřice - Lískovec | 3:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 15:00 | Petrovice - Bystřice | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.10. 15:00 | Bystřice - SK Horní Suchá "B" | 5:2 (5:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 18.10. 14:30 | Kopřivnice - Bystřice | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.10. 14:30 | Bystřice - Jablunkov | 0:3 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 02.11. 14:00 | Bystřice - Tichá | 1:2 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 08.11. 14:00 | Smilovice - Bystřice | 2:1 (0:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 22.03. 15:00 | Bystřice - Smilovice | 2:0 (0:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.04. 15:30 | Bystřice - Raškovice | 1:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.04. 15:30 | Libhošť - Bystřice | 2:3 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 15.04. 17:00 | Tichá - Bystřice | 2:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.04. 16:00 | Bystřice - Ostravice | 7:0 (4:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.04. 16:00 | Bystřice - Příbor | 4:0 (2:0) | 61 | 61 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 03.05. 16:30 | Bystřice - Dobratice | 3:3 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.05. 16:30 | Bystřice - Těrlicko 2022 | 1:3 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.05. 17:30 | Lískovec - Bystřice | 0:9 (0:4) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | 1.A třída sk. B | 21 | 1861 (ø 88,61) | 13 (ø 0,61) | 8 (ø 0,38) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | 1.A třída sk. B | 23 | 2064 (ø 89,73) | 21 (ø 0,91) | 7 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | 1.A třída sk. B | 24 | 2129 (ø 88,70) | 8 (ø 0,33) | 9 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | 1.A třída sk. B | 24 | 2114 (ø 88,08) | 9 (ø 0,37) | 8 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | 1.A třída sk. B | 24 | 2076 (ø 86,50) | 6 (ø 0,25) | 7 (ø 0,29) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Krajský přebor | 10 | 847 (ø 84,70) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Krajský přebor | 12 | 1038 (ø 86,50) | 4 (ø 0,33) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,08) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | 1.A třída sk. B | 25 | 2103 (ø 84,12) | 8 (ø 0,32) | 8 (ø 0,32) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | 1.B třída sk. C | 24 | 1894 (ø 78,91) | 12 (ø 0,50) | 10 (ø 0,41) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | 1.B třída sk. C | 22 | 1899 (ø 86,31) | 7 (ø 0,31) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Krajský přebor | 30 | 2370 (ø 79,00) | 3 (ø 0,10) | 3 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Moravskoslezský | Frýdek-Místek | III. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




