13.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

--

Kostelec u Zlína ve druhé půli otočil duel se Lhotou u Malenovic

9

Kostelec u Zlína v minulém kole vybojoval cennou remízu v Chropyni a chěl bodovat i proti Lhotě u Malenovic. V první půli domácí však tahali za kratší konec a hosté se ujali vedení. Kostelec u Zlína ve druhé půli ale otočil duel dvěmi trefami.

Hosté vstřelili jednu branku

Stanislav Vávra, trenér Lhoty: „O zápase rozhodla větší produktivita domácích. My jsme dojeli na neproměňování šancí. Do dvacáté minuty jsme si vytvořili tři tutovky, mohlo být vymalováno, ale bohužel gól jsme nedali. První poločas byl v naší režii, vytěžili jsme z toho jenom jednu branku. Domácí ve druhém poločase přidali, proti našemu opět zdravotně nekompletnímu týmu si vytvořili mírnou převahu a podařilo se jim průběh zápasu strhnout na svoji stranu. Tři body tak berou domácí hráči, kteří dokázali ve druhém dějství výsledek otočit ve svůj prospěch.“

Domácí strhli výhru na svoji stranu

Domácí Kostelec u Zlína v minulém kole uhrál cennou bezbrankovou remízu na horké půdě v Chropyni a proto si věřil i na nováčka ze Lhoty u Malenovic. V první půli však domácí zůstali dlužni své pověsti a exdivizní brankář Slavičína Jelínek se měl v brance co ohánět. Přesto se hosté v první půli radovali z branky, když se prosadil Mikeštík. Domácí do druhé půle přeskupili řady a dokázali svoji hru rozhýbat. Odměnou jim byly dvě vstřelené branky. Zápas tak dokázali domácí fotbalisté otočit a berou tři body. Podzimní část ukončí hráči Kostelce u Zlína v sobotu od 13:30 v Loukách.

TJ Sokol Kostelec-Zlín
P. Jelínek [-] - J. Matějíček [-] (60. H. Dvořák [-] ) , M. Staněk [-] , T. Rudolf [-] (26. D. Grác [-] ) , J. Kolář [-] - D. Horáček [-] , J. Krajča [-] , T. Křenek [-] (60. P. Velikovský [-] ) , R. Korvas [-] , M. Plechač [-] (75. S. Červenka [-] ) - P. Dočkal [-]

FK Lhota u Malenovic
M. Hrubý [-] - J. Vávra [-] , L. Navrátil [-] (69. T. Bořuta [-] ) , J. Bartoň [-] , Š. Válek [-] , M. Bartoň [-] (21. T. Kovaříček [-] ) , L. Mikeštík [-] , D. Bartoň [-] , R. Střelec [-] , D. Červenka [-] , V. Bartoň [-]

ŽK: 66. T. Kovaříček , 86. J. Bartoň .
Hráči zápasu: P. Jelínek , M. Staněk - M. Hrubý , L. Mikeštík .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: DOSTÁLEK Josef - FIŠER Vlastimil (N), MIKEŠTÍK Oldřich (N).