11.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

--

Rezerva Holešova rozhodla o své výhře v Ludkovicích již v prvním dějství

11

Holešovská rezerva v první půli duelu v Ludkovicích na hřišti dominovala a zasadila domácím čtyři tvrdé rány. Brankostroj hostí ve druhé půli ustal, přesto domácím Holešovjané nadělili bůra.

Hosté si otevřeli střelnici

Stanislav Bartoš, vedoucí Ludkovic: „Utkání pro domácí začalo katastrofálně, po šesti minutách po rychlých brejcích prohrávali 0:2. Určilo to vývoj zápas. Hosté ve všech činnostech byli lepší, do poločasu přidali další dvě branky. Po půli se hra začala kouskovat, ať už vlivem zranění nebo střídání. Hosté v pohodě dohráli zápas, v závěru ještě přidali poslední trefu. V současné době bohužel neohrozíme branku soupeře, ve Veselé budeme čekat na lepší výsledek. Ve druhém domácím utkání nám absentovali pomezní rozhodčí. Na sobotní zápasy jsou delegování tři, neděle tím trpí. Kdyby bývali na nedělní duely, tak by to pomohlo. Musí se to řešit."

Hosté sí výhru pohlídali

Miroslav Gerát, trenér Holešova „B": „O výhře jsme rozhodli už v prvním poločase. Po šesti minutách jsme vedli 2:0, v 35. minutě už 4:0. Utkání jsme dohrávali v naprosté pohodě, dlouhé nakopávané balony domácích naši stopeři zvládli na jedničku. Nepustili jsme je do hry. Navíc jsme neproměnili další šance. Byl to jednoznačný zápas. Opět mě ale mrzí, že přijedeme na vesnici a znovu není k dispozici pomezní. Nemám nic proti těmto lidem z davu, ale je třeba blbé, že musí mávat i náš vedoucí. Nahoře by s tím měli něco udělat."