3:0
(2:0)
Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

19.09.2021 15:30

8.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2021-2022


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Březnice v domácím prostředí přejela Chropyni


Branky


11

Fotbalisté Březnice se v podzimní části prezentují výbornými výkony a potvrdili to i v souboji s Chropyní. Domácí již do půle vstřelili dvě branky a ve druhém dějství ještě pečetili svoji výhru.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Domácí dali dvě branky

V Březnici se hrál šlágr tohoto kola vítězně z něj vyšel domácí tým, který na svém hřišti body jen tak zadarmo nerozdává. Hosté se po celý zápas nedokázali vyrovnat s bojovností a nasazením domácího celku a proto odjíždějí s porážkou o tři brany.

"Pokud bychom dnes do Březnice nepřijeli jako minule Holešov bylo by to asi lepší. Výsledek by byl taktéž 3:0 ale kluci by nebyly pokopaní a naštvaní na zbytečně agresivní projev domácích které jim navíc velmi slabý rozhodčí Nuc toleroval. Náš výkon moc kvalitní nebyl, ale na hřišti minimálních rozměrů plný soubojů se technickým a kombinačním fotbalem prosazuje velmi těžko. Nezbývá než se dát přes týden do kupy a zvládnout domácí zápas," hodnotí nepříliš povedený duel v Březnici sekretář FK Chropyně Aleš Polášek.

Domácí přidali další branku

Jiří Tyl, trenér Březnice: „Zápas z obou stran přinesl kvalitní podívanou. Bylo vidět, že se potkala mužstva z první trojky tabulky. Na rozdíl od soupeře jsme byli efektivnější v útoku. Vstřelili jsme tři branky, další šance nevyužili. Chropyni jsme do žádné příležitosti téměř nepustili. Nedostala se dále než k vápnu. Hrála nám dobře defenzíva, kluci si zaslouží uznání. Předvedli fantastický výkon, od něhož bychom se rádi odrazili. Nechci více polemizovat, ale řekl bych, že soupeř k nám přijel vyhrát. To jsme mu však nedovolili. Fotbal je kontaktní sport, a jak jsme atakovali my je, tak oni nás. Zápas přinesl náboj, souboje, to ze zápasu dělá zápasem. Klukům jsem říkal, že to bude bolet nás i soupeře. Hráli jsme na doraz.“Sestavy


SK Březnice
J. Vrba [-] - A. Běhula [-] , P. Daníček [-] (72. J. Mňačko [-] ) , M. Kozmík [-] , M. Trčala [-] , L. Kadrle [-] , D. Rosinec [-] (80. M. Pavlíček [-] ) , T. Kozel [-] , P. Čelůstka [-] , D. Vávra [-] , M. Dostál [-] (75. J. Houšť [-] )

FK Chropyně
L. Dundálek [-] - J. Štěpánek [-] , D. Hradil [-] , R. Mareš [-] (71. M. Sanislo [-] ) , R. Jurčík [-] , J. Kovařík [-] , J. Ležák [-] (77. K. Poledňák [-] ) , D. Hrabal [-] (46. L. Stratil [-] ) , M. Janalík [-] , R. Poledňák [-] , M. Mareček [-] (71. A. Hrbas [-] )

ŽK: 28. D. Rosinec , 43. M. Dostál - 67. M. Janalík , 82. M. Sanislo .
Hráči zápasu: J. Vrba , A. Běhula - D. Hradil .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: NUC Jiří - SKLENAŘÍK Michal, MIČÁK Jaromír (N).

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
Petr Koseček

Expert: Libor Matějíček
Tip experta: remíza

Utkání v Březnici skončí remízou

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Fanoušek, Vedení klubu - TJ Sokol Veselá | Zlínský | Zlín

Tip: remíza

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 FK Mladcová 13 41:11 31
2 SK Březnice 13 30:14 30
3 FK Lužkovice-Želechovice 13 36:24 26
4 SK Louky 13 21:13 23
5 SFK Elko Holešov B 13 28:19 20
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Filip Kolařík 17
2 David Bartoň 12
3 David Dorazín 10
4 Tomáš Haloda 10
5 Sebastián Kuna 9
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Michal Gazdík 47 51% 0
2 Radim Mudrik 47 51% 0
3 Zdeněk Jurásek 44 52% 2
4 Jiří Kadlík 44 51% 0
5 Jan Ležák 43 51% 0
Zobrazit celou tabulku