7.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

Nováček ze Lhoty u Malenovic doma přehrál rezervu Holešova

45. J. Bartoň (p.) , 63. D. Bartoň
14

Domácí se ujali v první půli vedení z pokutového kopu. Hosté se ve druhém poločasu snažili vyrovnat, ale definitivní podobu výsledku dali domácí po hodině hry a berou tři body.

Domácí dali úvodní branku

Petr Prokop, předseda Lhoty: „Defacto se jednalo o vyrovnaný zápas. Tížila nás psychologie, potřebovali jsme vyhrát. Šance byly na obou stranách, do 45. minuty a branky Jakuba Bartoně z penalty se to přelévalo na obě strany. Ve druhém poločase to bylo to stejné. Až v 63. minutě se po samostatné akci zpoza velkého vápna prosadil David Bartoň, který zvýšil na 2:0. Chtěl bych se ještě vyjádřit k rozhodčím. Když jsme hrávali okresní přebor, tak téměř pravidelně na zápasy jezdili tři rozhodčí. Počítali jsme s tím i v krajské soutěži, že by tak měli být delegování. Na svazu by si to měli dát dohromady. Sice tady máme nějakého školeného pomezního, ale taky stárne a nikdo z mladších to dělat nechce. Na utkání s Holešovem přijel pouze jeden rozhodčí a delegát, který nám navíc vyčítal, že to tady nemáme oplocené nebo že diváci pokřikují na rozhodčí. Jeden pomezní byl domácí, druhý od hostů. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale tohle není ojedinělý případ. Máme za sebou šest zápasů a pouze snad na jednom z nich dojeli dva rozhodčí."

Domácí přidali další branku

Miroslav Gerát, trenér Holešova „B": „Řeknu to jednoduše – klukům nic pořádně nevycházelo, včetně přihrávky. Nebyl to náš den. Na krásném hřišti jsme přitom měli stejnou sestavu, pomýšleli jsme na to, že navážeme na chropyňskou jízdu. Bohužel se nám to nesešlo, nelepilo nám to. Vytvořili jsme zbytečnou penaltu, před kterou stopeři propadli. Při druhén gólu to hráč soupeře pěkně uklidil k tyči. Dali jsme branku ze hry, pro ofsajd se však anulovala. Přijde mi však divné, že na krajskou úroveň nepřijedou rozhodčí a mávají to domácí z lavičky. Na této úrovni by se tak už stávat nemělo. Každopádně se na to nechci vymlouvat."

FK Lhota u Malenovic
J. Mikeštík [-] - V. Bartoň [-] , M. Bartoň [-] , J. Bartoň [-] , L. Fuksa [-] (83. P. Strojil [-] ) , L. Mikeštík [-] , D. Bartoň [-] , R. Střelec [-] , D. Červenka [-] (67. J. Vávra [-] ) , P. Menša [-] (88. L. Navrátil [-] ) , Š. Válek [-]

SFK Elko Holešov B
D. Dubický [-] - R. Paštěka [-] , J. Leško [-] , J. Kadlčík [-] , K. Pospíšilík [-] - T. Münster [-] , M. Pirkl [-] (46. L. Hendrych [-] ) , S. Uličný [-] (72. J. Bártek [-] ) , D. Daďa [-] (57. V. Štopl [-] ) - R. Jadrníček [-] (81. P. Křížek [-] ) , M. Roubalík [-] (46. R. Pecha [-] )

ŽK: 84. M. Bartoň .
Hráči zápasu: J. Mikeštík , J. Bartoň , D. Bartoň - R. Paštěka .
Počet diváků: 107. Rozhodčí: VESELÝ Michal - MIKEŠTÍK Oldřich (N), POSPÍŠILÍK Karel (N).