7.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

Zápas byl zrušen

Ludkovice přejely hulínskou Admiru až ve druhé půli

14

První půle v Ludkovicích branku nepřinesla. S těmi se roztrhl pytel až ve druhém dějství, kdy domácí třemi trefami zlomili odpor hostujícího týmu.

V první půli branka nepadla

Stanislav Bartoš, vedoucí Ludkovic: „Jednalo se o vyrovnané utkání dvou týmů ze druhé poloviny tabulky. Obě mužstva nutně potřebovala uhrát body. Začátek měl vlažné tempo, šance se začaly tvořit až od 15. minuty. A to na obou stranách. Domácí i hosté dokonce nastřelili tyčku, poločasové skóre přesto bylo 0:0. Domácí se zkraje druhé půle ujali vedení, za chvíli už vedli 2:0. Hosté snížili překrásnou dalekonosnou střelou do horního rohu branky, tento kontatkní gól však z jejich strany byl vše. Domácí díky dorostenci Suchému v závěru pečetili na 3:1."

Domácí strhli výhru na svoji stranu

web Admiry Hulín:

Do utkání na malebném stadionku v Ludkovicích jsme vzhledem k sedmi absencím v sestavě povolali bývalé legendy Admiry Petra Jandu a Martina Simerského a v prvním poločase jsme byli domácím vyrovnaným soupeřem, obě mužstva měla možnosti ke skorování, ale stav se do poločasu nezměnil.
Ve druhé půli však domácí během tří minut mezi 50. a 53 . minutou ze standartek dali dvě branky a rázem vedli 2:0. My jsme se snažili o zkorigování stavu a to se nám povedlo v 63 minutě, kdy ze 30 metrů vymetl šibenici domácí brány Dutkevič. Ve snaze o vyrovnání jsme otevřeli obranu a po nedorozumění naší obrany dali v 86. minutě domácí pojišťovací branku a body zůstali domácímu týmu.
V neděli zajíždíme opět ven, tentokrát do Lužkovic a snad se nám někteří marodi uzdraví