6.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

--

Mladcová se na výhru nad nováčkem ze Lhoty hodně nadřela

16

Lhota u Malenovic neměla u favorita na Mladcové co ztratit a bojovala až do závěrečného hvizdu. Domácí to ale zvládli a při zaváhání Chropyně se osamostatnili na čele tabulky.

Domácí dali dvě branky

Zdeněk Hrnčiřík, vedoucí Mladcové: Těžký zápas a vydřené vítězství. Hosté nám svým pohybem nadělali spoustu problémů. Nám to ze začátku neběhalo, hosté byli pohyblivější, dřív u míče. Přesto jsme v poločase vedli 2:1. Z kraje druhé půle jsme se nechali zbytečně a hloupě vyloučit. I tak se nám povedlo zvýšit na rozdíl dvou branek brankou Kočici z hranice vápna. Znovu jsme si utkání ztížili obdrženou brankou po rohovém kopu. Pak už to do konce byl boj který jsme naštěstí zvládli a získali cenné tři body.

Hosté utkání ještě zdramatizovali

Utkání na Mladcové přineslo zajímavou podívanou, neboť nováček ze Lhoty u Malenovic zde svůji kůži neprodal vůbec lacino. Domácí sice dali úvodní branku již po devíti minutách, hosté ale rychle kontrolovali kanonýrem Davidem Bartoněm. Do půle se domácí ještě jednou radovali, po zásahu Kočici. Druhá půle přinesla podobný obrázek, hosté se snažili o vstřelení branky, ale z té se nakonec radovali domácí, kdy se podruhé trefil Kočica. Drama znovu přidělal David Bartoň, který se trefil také podruhé. Těsnou výhru domácí nakonec uhájili, ale hodně se nadřeli.

FK Mladcová
P. Kupka [-] - J. Zapletal [-] , M. Kraváček [-] , V. Fabík [-] (78. D. Vaněk [-] ) , D. Kahaja [-] , M. Kočica [-] , O. Blažek [-] , J. Chludil [-] , D. Sklenář [-] , P. Jankovič [-] , T. Haloda [-] (56. M. Vyvlečka [-] )

FK Lhota u Malenovic
J. Mikeštík [-] - V. Bartoň [-] , M. Bartoň [-] , J. Bartoň [-] , J. Vyoral [-] (46. L. Fuksa [-] ) , L. Mikeštík [-] , D. Bartoň [-] , R. Střelec [-] , S. Vávra [-] , P. Menša [-] , Š. Válek [-] (65. P. Strojil [-] )

ŽK: 30. O. Blažek , 74. D. Kahaja , 88. M. Vyvlečka - 28. Š. Válek , 60. S. Vávra , 81. L. Mikeštík . ČK: 54. O. Blažek .
Hráči zápasu: M. Kočica , J. Chludil - D. Bartoň .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: SKALICKÝ Libor - STRUŠKA Jiří (N), MIKEŠTÍK Oldřich (N).