11.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2021-2022

--

--

Z bláznivé přestřelky vyšel vítězně Sedlec

16

Deset zápasů, devět bodů. Taková byla bilance jak domácí Plesné, tak hostů ze Sedlece. Domácí se nachází v krizi, jak herní, tak výsledkové, Sedlec naopak trápí jednoho soupeře za druhým a tak není divu, že i v Plesné pomýšlel na bodový zisk. V utkání se čtyřmi brankami zaskvěl Jakub Vydra

Hattrick v první půli

Domácí mají dlouhodobě kvalitně poskládanou útočnou formaci, v zápasech ale loví míč ze své sítě mnohem častěji, než by bylo záhodno. V posledních třech utkáních dostali 21 branek a ač jich deset dokázali vstřelit, nestačilo to ani na jediný bod. A ani v 11. kole 1.B třídy neudrželi čisté konto dlouho. V 9. minutě vstřelil branku 30letý Tomáš Šimoníček a hosté vedli. O necelou čtvrthodinu později se prosadil Jakub Vydra, který brankou na 0:2 pouze načal svůj střelecký účet. Domácím se ve 33. minutě povedlo zásluhou Ondry Paluka snížit na rozdíl jediné branky, o sedm minut později už to ale bylo opět o dvě. Svůj druhý gól vstřelil Jakub Vydra a ten samý hráč měl na svém kontě o čtyři minuty později hattrick! Ve 44. minutě to bylo už 1:4 a s domácími to nevypadalo vůbec dobře.

Pětibrankové manko

Neuběhlo ani deset minut druhé půle a bylo to 1:5. Jakub Vydra vstřelil už svou čtvrtou branku v zápase, domácí nedokázali přijít s receptem, který by sedleckého útočníka zastavil. Po hodině hry navíc přidal šestou branku hostů Michal Kováč a pro domácí už vypadalo skóre hrůzostrašně. Pak ale začala stíhací jízda. V 65. minutě snižoval Václav Panuška a po dalších deseti minutách střídající Mykhálo Dutchuk. Tentýž hráč se trefil ještě jednou v samém závěru, stále ale zbývalo dvougólové manko, které domácí již stáhnout nedokázali. Sudí Karrmann ukončil utkání za stavu 4:6 a hosté si tak vezou domů velice cenné tři body.

TJ Jiskra Plesná
S. Bikar [-] - M. Eliáš [-] , J. Štefek [-] , O. Paluka [-] - P. Malý [-] , B. Votruba [-] , V. Pfortner [-] , P. Schaller [-] , V. Bláha ml. [-] (80. P. Lekeš [-] ) - S. Linhart [-] (46. M. Dutchuk [-] ) , V. Panuška [-]

TJ KSNP Sedlec
L. Juhás [-] - F. Petra [-] , J. Košťál [-] , P. Gregor [-] , A. Irovský [-] (46. T. Kosík [-] ) - T. Šimoníček [-] , P. Krejsa [-] (68. D. Ferenc [-] ) , M. Henzl [-] (58. F. Kotrč [-] ) , J. Hofman [-] - J. Vydra [-] (68. J. Yaghi [-] ) , D. Diro [-] (58. M. Kováč [-] ) -

ŽK: 24. A. Irovský , 74. F. Kotrč .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: Karrmann Milan ml. - KLIMPL Miroslav, KURILJAK Ivan.