3.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

--

Chlumčany doma suverénně porazily Štěnovice a jsou tak první

8

Chlumčany v prvním kole nasázely Chotěšovu šest branek a ani v tom druhém svého soupeře, jímž byly Štěnovice, nešetřily, když rozvlnily jeho síť hned čtyřikrát.

První poločas byl bez branek

Fotbalisté Keramiky Chlumčany nenavázaly na venkovní zápas s Chotěšovem, kdy v prvním poločase dali 3 góly, a 75 přítomných diváků tak do přestávky nevidělo žádnou branku.

Ve druhém dějství se domácí pevně chytli otěží

Hned ve třetí minutě druhé půle ale začalo dělostřelectvo šestého celku minulé sezóny pálit ostrými, to když se trefil Josef Potočník.

Ani deset minut netrvalo čekání Chlumčan na druhou branku, kterou v 56. minutě vsítil Petr Dostalík.

Dalším muž na listinu střelců přibyl v 74. minutě. Byl jím Jakub Vajai, který se, stejně jako Dostalík s Potočníkem, trefil v obou dosud odehraných zápasech. A dvě minuty před koncem na konečných 4:0 navýšil Lukáš Nohava. Chlumčany jsou tak, i díky impozantnímu skóre 10:1, na prvním místě tabulky 1.B třídy B.