10.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2021-2022

--

--

--

20

Větřní potřebovalo konečně zabrat, aby se dostalo do klidnějších vod tabulky. Soupeřem mu byla Dříteň. Té se vůbec nedaří a se šesti body je na konci tabulky společně s týmem Chvalšin.

Jakub Cifreund se trefil dvakrát během minuty

Zápas neměl od začátku žádné tempo a diváky musel hodně nudit. Oba týmy měly problémy se sestavou a na hře se to hodně projevilo. Zápas rozhodly dvě branky během jedné minuty. Obě vstřelil Jakub Cifreund. Zbytek poločasu pokračoval v nezáživném fotbalu.

Branka už nepadla

Ani druhý poločas nenabídl nic co by diváka zvedlo ze sedadel a tak domácí tým zápas ke třem bodům. Větřní, ale přišlo o zraněného Lukáše Konečného. Další kolo čeká Větřní rezerva Trhových Svinů. Dříteň je se šesty body na posledním místě tabulky společně s týmem Chvalšin a za týden tohoto soupeře přivítá na svém trávníku.

SK Větřní
Rudolf Weinhard (trenér): Zápas se povedl jen bodově. Body jsme potřebovali a uhráli, za co jsme rádi. Jinak to byl zápas, že by každý zasloužil pokutu za potulku. Tohle jsem dlouho neviděl, aby se zápas takhle odchodil. Úroveň to byla okresního přeboru. S výkonem nejsem spokojený tentokrát vůbec. To že nás bylo málo je jedna věc, ale druhá věc je, že to takhle bez chuti a pohybu hrát nemůžeme. Soupeř byl slabý, měl taky problémy se sestavou a utkání nemělo s úrovní soutěže nic společného. Navíc se nám ještě zranil Lukáš Konečný, což mě sere zlomil si pažní kost a přeju mu brzké uzdravení. Jediný pozitivní je že jsme to zvládli výsledkově a udrželi nulu vzadu, a že se konečně prosadil Kuba Cifreund, který odehrál dobré utkání v rámci možností. Výsledek bereme a jinak velký vykřičník ohledně výkonu do dalších zápasu pro nás.

TJ Dříteň
Miloš Pojer (kapitán): Opět jsme nezískali ani bod. Na to v jaké jsme tam jeli sestavě si myslím že jsme hráli vyrovnaně ale bohužel nestačilo to ani na remízu. Nějaké šance jsme si vytvořili ale nedokázali jsme je využít a bohužel byla z toho prohra 2:0.