10.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2021-2022

--

--

--

--

Velešín se v Mirovicích rval statečně, těsně padl. A měli jsme kopat penaltu, myslí si hosté

24

Mirovice vstupovaly do zápasu v roli velkého favorita. Nakonec se ale proti bojujícím hostům hodně nadřely.

FC Velešín
Stanislav Šálek (hráč): Dneska jsme jeli do zápasu se sestavou úrovně okresního přeboru, ale smekám klobouk, jakým způsobem jsme zápas odehráli a myslím si, že i nezaslouženě prohráli. Mohli jsme jít klidně i do vedení, ale bohužel v 75. minutě domácí dotlačili se štěstím vedoucí gól. V 90. minutě jsme měli zahrávat jasnej pokutovej kop, to ať se na mě nikdo nezlobí, domácí hráč hrál úmyslně rukou. A pak jsme dostali do prázdné brány gól na 2:0. Byl to boj, abych pravdu řekl, na horším hřišti jsem asi ještě nehrál. Ale za dnešek chválím každého člena týmu, co do zápasu zasáhl. Soupeři gratuluju k bodům.