4.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2021-2022

Vimperk i počtvrté prohrál značným rozdílem a spadl na poslední příčku

23. O. Kocourek , 61. J. Převrátil (p.) , 84. J. Mašek
26

Mirovice naplno využily vimperského trápení.

3:8, 0:5, 1:5 a nyní 0:3. Vimperk začal sezónu katastrofálně a proti Mirovicím, které naopak hrají v nováčkovské euforii, neuspěly. V prvním poločase je poslal do vedení Kocourek, ve druhé půli přidali branky z penalty Převrátil a skóre uzavřel Mašek.

TJ Šumavan Vimperk
Jiří Formánek (trenér, pro FB Šumavanu): Začátek sezóny se nám opravdu moc nepovedl, a proto jsme to chtěli dneska už konečně zlomit. Ikdyž jsme podali zatím náš nejlepší podzimní výkon na zisk bodů to opět nestačilo a my jsme opět prohráli. Výsledek 3-0 je pro nás velmi krutý a neodpovídá dění na hřišti. Hosté z Mirovic velmi dobře bránili a jen díky výkonu jejich brankáře, který byl jejich nejlepším hráčem odvezli tři body. Padla na nás docela dobrá deka. Nám do brány nepadne vůbec nic, ale na druhou stranu si první gól dáme sami, druhý si do zápisu napsal hlavní rozhodčí a je po zápase. Ovšem to co dnes předvedlo trio pánů v černém je smutné a bere chuť do fotbalu. Jestli zatím je nějaký úmysl, ať si každý přebere sám , spíš to ty kluci neumí … Nezbývá nám nic jiného než se zkusit připravit na další zápas a urvat první bodíky.

J. Formánek [-] - T. Koloušek [-] (77. V. Pankratz [-] ) , O. Rod [-] , T. Žofka [-] , J. Čech [-] , J. Pospíchal [-] , R. Vojta [-] , O. Málek [-] , L. Vintr [-] , P. Vondrášek [-] (64. V. Chvosta [-] ) , M. Sedláček [-]