25.kolo, Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Tisová zvládla přetahovanou se Ctiboří a slaví výhru

0

Souboj TJ Zetor Tisové a TJ Ctiboř by se dal označit a velmi pěkný zápas, soudě podle skóre.

Hra ale vypadala trochu jinak.

Tisová odskočila soupeři

Když zápas začal, každý asi čekal pěkný fotbal Bohužel, opak se stal pravdou, jak sám říká zástupce Tisové Foltacs.Nebyl to moc pohledý fotbal, byla to spíše "plácaná" mezi šestnáctkami.

První branky jsme se dočkali po necélé čtvrthodině hry, a to když Václav Rott ve 13. minutě otevřel skóre. Volodymyr Samek balón krásně zatáhl po lajně a naservíroval pěkný míč do vápna přímo k Rottovi, který dával do prázdné brány.

Tisová trochu přidala, tvořila si šance, ale skórovat se nepodařilo.

Ctiboři se následně povedlo, trochu kuriozně, vyrovnat. Tisová si totiž dala vlastní gól, a to když jeden z hráčů hostí vracel míč na gólmana a ten při odkopu promáchl. Gól je nakonec připsán Václavu Jílkovi ze Ctiboře.

Tisová ale rychle odpověděla, ve 38. minutě se prosadil Václav Koscelník a za čtyři minuty, ve 42. minutě si vylepšil dnešní bilanci na 1+1 Volodymyr Samek.

První půle tedy skončila výsledkem 1:3 z pohledu domácích...

Drama v závěru

Vstup do druhého poločasu byl celkem vlažný, taky kam spěchat, Ctiboř už v podstatě o nic nehraje, Tisová naopak má v rukou postup, ten už má ale skoro jistý, takže zápas se spíše už dohrával.

V 64. minutě jsme se přeci jen ještě dočkali branky, na 4:1 pro hosty zvyšoval Viacheslav Pryvrattskyi.

Ctiboř se ale k závěru ještě zvedla, v 77. minutě dal druhý gól Václav Jílek, který využil pomaé a chybné rozehrávky soupeře.

Následně se nechal jeden z hostí vyprovokovat, strčil do kapitána domácích a dostal červenu kartu

V 87. minutě se pvedlo Ctiboři snížit na rozdíl jediného gólu, o to se postaral Lukáš Houžka.

Pouhé dvě mnuty na to ale vráti dvoubrankový náskok Tisové Rade Radocha a postaral se tak o poslední gól zápasu.

Tisov nakonec zvládla drama a veze si domů tři, velmi cenné body...

TJ Ctiboř
TJ Ctiboř: Ohlas bude doplněn

TJ Zetor Tisová
Michal Foltacs: Vstup do zápasu se nám moc nepovedl, nebyl to pěkný fotbal, spíš to byla taková plácaná. Pak se nám povedlo dát góla, když to jeden z našich hráčů pěkně zatáhl a my už pak dávali do prázdné brány.Ve druhé půli, za stavu 3:1 pro nás se už zápas víceméně dohrával, o nic moc už nešlo, přesto jsme museli čelit menšímu tlaku v závěru. Nejlepšího hráče bych u nás asi nehledal, mé preference má střelec posledního gólu.

TJ Ctiboř
P. Devera [-] - V. Gangur [-] , M. Vávra [-] , J. Vávra [-] , L. Svoboda [-] , P. Straka [-] , P. Mička [-] , V. Jílek [-] , L. Houžka [-] , T. Hanus [-] (55. M. Slavík [-] ) , P. Hanus [-]

L. Šalacha [-] - V. Koscelník [-] , D. Gabčo [-] , T. Kozák [-] , I. Balash [-] - V. Pryvrattskyi [-] , V. Rott [-] , V. Samek [-] , D. Fitsek [-] - P. Gabčo [-] (46. R. Radocha [-] ) , D. Sershen [-]

ŽK: 89. L. Houžka - 30. I. Balash , 58. D. Fitsek . ČK: 75. D. Sershen .
Místo: Ctiboř. Počet diváků: 25. Rozhodčí: Friedenberger Karel - HOŘEJŠ Jaroslav (N), VELICH Josef (N).