6.kolo, Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A, 2020-2021

--

--

--

22

Janov zajížděl na hřiště Kolešovic ve slepené sestavě, ale jeho cíl byl jasný. Potvrdit roli favorita a zvítězit. Domácí ale zhatili hostujícímu Sokolu plány a po penaltách berou plusový bod.

První poločas nabídl jedinou branku. Příchozí diváci si museli počkat na gól až do 42. minuty, kdy chybu hostující obrany potrestal Daniš - 1:0. Ve druhém poločase našel Janov rychlou odpověď, Kinter krásnou střelou o rychlosti motorového vlaku srovnal - 1:1. Domácí si vedení vzali Kovářem po hodině hry zpět na svou stranu - 2:1. V poslední desetiminutovce ale srovnal po Vomastkově přihrávce Konvalinka a šlo se do penalt - 2:2. V těch byli úspěšnější domácí, kteří brali velmi cenný plusový bod.

Sokol Janov
Jakub Kail, záložník: Sešli jsme se ve slepené sestavě. Výkon byl dobrý, ale nesmí se chybovat. Kolešovické šance byly převážně po našich chybách. Teď už musíme zase začít a vyhrávat.

Český Lev Kolešovice
P. Hrubý [-] - T. Luksch [-] , P. Barthel [-] , T. Rychtařík [-] , J. Daniš [-] , K. Lavička [-] , J. Kovář [-] , L. Suchánek [-] , D. Polánek [-] , J. Polánek [-] , O. Cílek [-] (80. D. Mišovec [-] )