9.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2020-2021

--

--

Jaroslavice se na výhru nad Slavkovem pod Hostýnem hodně nadřely

17

Poslední tým tabulky ze Slavkova pod Hostýnem zavítal v sobotním odpoledni do Jaroslavic. Domácí první poločas vyhráli o jednu branku. Ve druhé půli hosté utkání ještě patřičně zdramatizovali. Definitivní podobu výsledku dali domácí až v poslední minutě.

Domácí byli střelecky efektivnější, když vstřelili dvě branky, hosré jednu

Dne 3.10.2020 se v Jaroslavicích uskutečnil za úžasné atmosféry domácích fanoušků zápas proti Slavkovu pod Hostýnem. Zápas to byl velmi atraktivní z pohledu gólů, kde i přes náročný terén a větrné podmínky jich padlo šest. Domácí nakonec vyhráli 4:2," hodnotí duel domácí činovník Václav Chovanec. Body tak zůstaly v Jaroslavicích, i když domácí se na ně hodně nadřely. Slavkov pod Hostýnem tak i nadále zůstává přikován na poslední příčce a zabojovat o body tak bude muset v dalším utkání, kdy hostí fotbalisty z Březnice.

Hosté utkání ještě zdramatizovali

Miroslav Březina (hlavní trenér, Jaroslavice): „Kvalita utkání byla nevalná, pro nás se jedná o zlaté a vydřené tři body. Rozhodujícím okamžikem se stala trefa z kraje druhého poločasu na 3:1. Zápas byl hodně ovlivněný větrem, soupeř přijel pouze s jedním náhradníkem. Myslel jsem si, že přístup hráčů se zlepšil, ale pořád to není, co to bylo minulý rok a v zimní přípravě. Ovlivňuje to také počet našich zraněných. S dosavadní sezonou zatím spokojený nejsem.“

SK Jaroslavice
facebook Jaroslavic: Utkání se Slavkovem p/H jsme nakonec zvládli a máme tři body.