7.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2020-2021

--

--

Hulínská Admira loupila v nedělním odpoledni v Kostelci u Zlína

15

V souboji domácího Kostelce u Zlína a hostí z Hulína nebylo vyloženého favorita. První půle skončila bez branek. Hosté o své výhře rozhodli ve druhém dějství, kdy se jim podařilo vstřelit dvě branky. Tři body tak putují do Hulína, domácí celek zůstal bez bodového zisku.

V první půli branka nepadla

Z webu hulínské Admiry:

V utkání v Kostelci jsme byli od začátku aktivnějším týmem, již v 6 minutě centroval zleva Dutkevič, ale Tabara střílel jen vedle. V 18 minutě se dostal zleva do vápna Dutkevič, ale jeho střela skončila na pravé tyči. Ve 24 minutě střílel z vápna Karamon, obránce střelu ztečoval na břevno, míč se odrazil k volnému Tabarovi, který ale prázdnou bránu vysoko přestřelil. Ve 40 minutě došlo k nešťastnému pádu Miklíka na pravou ruku a ten musel být odvezen s vykloubeným loktem do zlínské nemocnice. První poločas ukončil další naší šancí Tabara, ale opět mířil jen vedle. Poločas skončil bez branek, ikdyž šancí na vedení jsme měli hodně.

Hosté dokázali strhnout výhru na svoji stranu

I druhou půli jsme začali dobře, v 53 minutě centroval zprava Němec, ale Dutkevič hlavou trefil jen branařovu náruč. Domácí měli o minutu později po faulu Zavadila trestný kop z hranice vápna, ale trefili jen naši zeď. V 65 minutě jsme se konečně dočkali, Barták dostal dost času na střelu a ze 30 metrů trefil krásně k pravé tyči. 0:1. V 71 minutě měli domácí opět nebezpečný trestný kop z levého vápna, ale Černocký ho bravůrně zlikvidoval. Naopak my jsme v 76 minutě byli úspěšnější, Tabara dostal míč za obranu a střelou k pravé tyči zvýšil naše vedení na 0:2. Závěr zápasu jsme si již pohlídali a 3 body jsme si odvezli domů.

TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s.
facebook Kostelce u Zlína:

FK Admira Hulín
web Admiry Hulín: Celý zápas jsme byli aktivnějším mužstvem a naše vítězství bylo zasloužené. V dalším kole hostíme v okresním derby rezervu Holešova.

D. Šeliga [-] (25. J. Krajča [-] ) - T. Vítek [-] , P. Velikovský [-] (68. J. Houšť [-] ) , J. Kolář [-] - V. Karpeka [-] (59. R. Novotný [-] ) , T. Křenek [-] , J. Krhůtek [-] , R. Korvas [-] , D. Grác [-] (61. M. Staněk [-] ) - P. Dočkal [-] , M. Plechač [-]

V. Černocký [-] - M. Jurášek [-] , J. Barták [-] , M. Zavadil [-] - J. Miklík [-] (46. E. Němec [-] ) , Z. Prokop [-] , S. Mrhálek [-] , M. Karamon [-] (90. D. Vajda [-] ) - I. Csomor [-] , A. Dutkevič [-] , A. Tabara [-] (85. V. Schaffer [-] ) -

ŽK: 34. T. Křenek , 73. T. Vítek - 54. M. Zavadil .
Hráči zápasu: M. Plechač - A. Tabara , J. Barták .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: ZUBEK Radim - KATRŇÁK Milan, EICHNER David.