NEJ VÍKENDU: Debakly tentokrát stály za to! Padly dvacetigólové hranice

0

Co zajímavého se o víkendu událo na fotbalové mapě České republiky? Máme za sebou další stovky a stovky zápasů, na fotbalunas.cz vám z těchto duelů servírujeme to nejzajímavější! Kdo je víkendovým králem střelců republiky a kde odcházeli hráči s ostudou?

DEBAKL VÍKENDU

DOMA

20:0 - TJ Šaratice - FK Křižanovice B (IV. třída Vyškov)

 

VENKU

1:22 - Lověšice - D.Hranice (III. třída Přerov)

0:19 - Lišany - Lipenec (III. třída Louny) (ze zápasu máme fotografie)

 

STŘELEC VÍKENDU -  10 BRANEK V ZÁPASE

Milan Macháček už dal v sezóně ve III. třídě 48 gólů. A hned deset (!) z nich nasázel v posledním kole, a to ve výše uvedené demolici Lišan. 

 

DIVOČINA VÍKENDU

Tři červené a k tomu hned dvanáct žlutých karet rozdal sudí v zápase I.A třídy Jihomoravského kraje mezi Vnorovy a Troubskem.

 

NÁVŠTĚVA VÍKENDU – 782 diváků 

Do tohoto přehledu zahrnujeme zápasy od třetí ligy níže. A právě v MSFL přišla tentokrát největší návštěva! Frýdek-Místek vyzval doma rezervu Baníku. Hosté vyhráli 1:0, ze zápasu máme report i fotky.

 

PŘESTŘELKA VÍKENDU - 6:8

Tentokrát nás nejvíce zaujala branková úroda ze zápasu Sezimova Ústí B proti Větrovům. Domácí padli 6:8, jednu z jejich branek vstřelik i bývalý profík Jan Šimák. Hostující Weinzettel ale dal sám gólů rovnou šest!


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou