4.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2020-2021

--

--

Jaroslavice porazily rezervu Holešova a mají první výhru

19

Do Jaroslavic zavítala rezerva Holešova. Domácí se zatím výsledově trápí. Nakonec se jim ale podařilo rezervní tým Holešova udolat a připsali si tak první letošní výhru.

V první půli se diváci branky nedočkali

Šimon Polách (kapitán, Jaroslavice): „První poločas se hrál vyrovnaný fotbal. Po chybách hostující obrany se dvakrát ve vyložené situaci ocitl Kurtin, ale zakončení bylo mizerné. Druhá půle se vyvíjela ve svižném tempu. Tlačili jsme se do zakončení, ale obrana Holešova odolávala. V 66.minutě hosté faulovali před vlastní šestnáctkou a z přímého kopu se krásně k tyči trefil Macalík. O pět minut později se domácí fanoušci dožadovali červené karty.

Domácí dokázali strhnout vítězství na svoji stranu

Šimon Polách (kapitán, Jaroslavice): "Balón za obranu soupeře dostal Žárský, který mohl jít sám na brankáře, ale byl faulován posledním obráncem. Sudí vyhodnotil situaci pouze žlutou kartou. O chvíli později se do brejku dostal Holešov. Útočník Gerát odvedl pozornost na sebe a naservíroval balón Navrátilovi a ten uklidil balón do prázdné brány. Konečné skóre na 2:1 upravil dobře hrající Žarský, který centrovaný balon od tyčky dopravil do branky. Utkání s holešovskou rezervou jsme tak pro sebe rozhodly až v samotném závěru a připisujeme si první letošní body.“

SK Jaroslavice
facebook Jaroslavic: Tři body se nám nakonec podařilo vydolovat až v samotném závěru.