8.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. C, 2015-2016

--

--

Dobřív se vrátila dvakrát do zápasu, nakonec však ale přeci jenom padla

0

Hosté prokázali v Plasích velkou vnitřní sílu, když dokázali dvakrát zlomit náskok domácích. Osud tomu však tak chtěl, že ti nakonec přeci jenom tři body vybojovali.

Duel dvou celků, které měly na svém kontě před vzájemným zápasem shodný počet bodů, vyzněl od prvních minut lépe pro domácí. Ti se také brzy trhli do vedení, když se ujala střela Michala Šambergera.  Po zhruba dvaceti minutách hry bylo skóre pro Plasy ještě příznivější, když hostující obraně pláchl Stanislav Randa a své sólo z půlky proměnil obstřelením Šimáněho. Dobřív se však složit na lopatky nenechala a po nastřelené ruce měla možnost vrátit se do zápasu pokutovým kopem. K jeho provedení se postavil Tomáš Koudelka a hosté byli rázem na dostřel. A toho také brzy využili, i když velkou měrou k tomu přispěl hlavně domácí Halma, který si nešťastně srazil střelu do vlastní sítě. Když už se zdálo, že do kabin se půjde za nerozhodného stavu, udeřil ve čtyřiačtyřicáté minutě znovu Michal Šamberger střelou zpoza vápna a jeho týmu se tak o pauze přeci jenom lépe dýchalo.

Šest desítek fanoušků jistě musel první poločas bavit a pokračování slibovalo také dobrou podívanou. Drama opět přikořenil v sedmdesáté minutě Jiří Monhart, který předvedl povedený slalom přes polovinu hřiště a rázem se tak opět začínalo od nuly, tedy od tří. Jenže vzápětí opět natáhl ke střele Michal Šamberger z hranice pokutového území a znovu vrátil vedení svému celku. Navíc po chvilce putoval předčasně do sprch po druhé žluté kartě Sekyra a domácí měli možnost vítězství stvrdit v přesilové hře. To se také povedlo, v devadesáté minutě zpečetil výsledek i svůj parádní výkon v zápase Michal Šamberger, který opět vyzrál na hostující obranu dalekonosnou střelou. Plasy se tak svému soupeři vzdálily v tabulce na rozdíl tří bodů.

TJ Sokol Plasy
Jílek Pavel: „Byli jsme lepší, i na šance i co do držení balonu. Výsledek tedy odpovídá průběhu hry. Soupeř těžil z rychlých kontrů a nařízených standartních situací, jinak nás nepřehrával.“

TJ Sokol Dobřív
Ondřejíček Jiří: „Utkání bylo nervózní a hodně tvrdé. Povedlo se nám z 0:3 vyrovnat na 3:3 a mysleli jsme, že to zvrátíme, ale nakonec to bylo bohužel naopak.“

J. Švajdlenka [-] - A. Halama [-] (80. P. Ryšica [-] ) , D. Pochobradský [-] , J. Skuhrovec [-] , Z. Jaroš [-] , S. Randa [-] (85. D. Grün [-] ) , D. Koudele [-] , M. Špelina [-] , M. Országh [-] , N. Švarc [-] (35. M. Skuhrovec [-] ) , M. Šamberger [-]

J. Šimáně [-] - D. Hlaváček [-] , J. Vondrášek [-] (46. V. Vild [-] ) - B. Mikulík [-] , T. Koudelka [-] , T. Sekyra [-] , J. Monhart [-] - P. Dvořák [-] , F. Koudelka [-] , P. Ondřejíček [-] , J. Horáček [-]

ŽK: 13. A. Halama , 65. J. Skuhrovec , 66. M. Országh , 81. P. Ryšica - 1. B. Mikulík , 30. T. Sekyra , 71. V. Vild . ČK: 84. T. Sekyra .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: Sirový Václav - KOUDELE Kamil (N), ŠŤASTNÝ Jiří (N).