10.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. C, 2015-2016

--

--

Tlučná doma devíti góly vyprovodila Dobřív!

0

Dosavadní nejvyšší porážku sezóny utržilo mužstvo Dobříva na hřišti Tlučné, která tak o jediný gól předčila kanonádu Mýta proti Hrádku z minulého kola.

Tlučná jako favorit vstoupila do utkání aktivněji a za to byla také poměrně brzy odměněna úvodním gólem. Po necelé čtvrt hodince hry domácí předvedli pohlednou akci, kdy balón šel do prostoru u postranní čáry, tudy se posunul až k dobrému místu na centr do vápna, který hlavou zakončil Radek Černý. Za nedlouho poté se hosté ukopli a vlastní chybou tak soupeři darovali brejk. Sám na Šimáněho se tak řítil Tomáš Žďárský a po kličce zasunul do prázdné. Zhruba půl hodiny od úvodního výkopu již Tlučná zapisovala třetí trefu. Pěknou akci na jeden dotek před vápnem zakončil hlavou Stanislav Schejbal. Za další necelé dvě minuty střílel podruhé v utkání úspěšně Tomáš Žďárský a s hosty to již vypadalo zle. Ještě do poločasu navíc na listinu střelců přibyl i Miroslav Škoda a uzavřel tak pětigólovou půli snů pro svůj tým.

Necelá stovka přítomných fanoušků tušila dobře, že domácí kouč sáhne k řadě střídání, ovšem i tak jejich tým nepřestal zapisovat jednu trefu za druhou. Dvougólovou střelcem se totiž stal také Radek Černý, vzápětí i Stanislav Schejbal. Na další změnu skóre si diváci museli počkat až do třiaosmdesáté minuty, kdy si opojnou radost ze vstřelené branky užil i Tomáš Nachtmann. Divoký výčet střelců zakončil Ondřej Šafránek, který po parádní centru z levé strany na zadní tyči zakončoval prakticky do prázdné. Domácí tak po kanonádě poposkočili na průběžnou pátou pozici, hosté jsou i nadále na samotném dně tabulky.

TJ Tlučná
Hnát Libor: „Zápas byl povětšinou na soupeřově půlce, prakticky jsme Dobřívu nepovolili žádnou nebezpečnou střelu. Vyzdvihl bych gólmana hostí, který i přes devět inkasovaných gólů předvedl skvělý výkon a nebýt něj, byl by výsledek daleko krutější. Ve druhém poločase jsme hodně kádr protočili a kluci z lavičky zahráli také velmi dobře.“

TJ Sokol Dobřív
Ondřejíček Jiří: „Bude se mi o tom mluvit hodně špatně, poločas byl 5:0. Máme problémy se sestavou a neměli jsme nárok.“

TJ Tlučná
L. Homolka [-] - O. Žitek [-] (46. O. Vivseanco [-] ) , T. Nachtmann [-] , R. Tyll [-] (57. O. Pondělík [-] ) , S. Schejbal [-] (66. L. Petrák [-] ) , M. Škoda [-] (86. T. Němec [-] ) , R. Černý [-] , M. Nachtmann [-] , S. Škoda [-] (52. M. Sobotka [-] ) , O. Šafránek [-] , T. Žďárský [-]

J. Šimáně [-] - V. Vild [-] , D. Hlaváček [-] - B. Mikulík [-] , T. Koudelka [-] , J. Monhart [-] (63. R. Soukup [-] ) , T. Sekyra [-] - Z. Drozda [-] , P. Ondřejíček [-] , L. Kanta [-] , F. Koudelka [-]

ŽK: 23. S. Schejbal , 65. R. Černý .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: SLADKÝ Stanislav - HRABÁK Slavomír (N), ONDŘEJÍČEK Jiří (N).