5.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. B, 2015-2016

--

--

Domácí potřetí za sebou neinkasovali

0

Hrádek přivítal v pátém kole na svém trávníku tým Starého Plzence. Domácí tým potvrdil svoji formu a bez větších problémů zvítězil.

Po prvním poločase panoval nerozhodný stav

Domácí tým vstupoval do zápasu ve velké pohodě, po čtyřech kolech měl na kontě tři vítězství a dvě čistá konta. Z hráčů vyzařovalo sebevědomí, hráli naprosto v klidu. Byli to právě domácí, kdo si v úvodu vypracoval dvě šance na skórování, ale překonat brankáře Zdeňka Slováčka se jim nepodařilo. Hosté po půlhodině hry vyrovnali hru a sami se dostali do velké příležitosti, ale nechali vyniknout ve formě chytajícího Václava Rybu. První poločas tedy patřil oběma brankářům, díky nim bylo po poločasovém hvizdu skóre nerozhodné 0:0

Hrádek dvěma góly v závěru rozhodl zápas

Do druhého poločasu vstoupili aktivněji hráči Plzence a vypracovali si velkou šanci, kterou neproměnili a hned vzápětí za to mohli pykat. Hrádek se totiž dostal v rychlém sledu do tří vyložených šancí, ale jeho střelci selhali. Hra se poté poněkud uklidnila, na obou týmech bylo vidět, že nechtěji udělat chybu. Když už to vypadalo, že zápas skončí bez branek, tak domácí udeřili. Střídající žolík Libor Kutil vysunul do křídla Tomáše Haranta a ten naservíroval míč před branku, kde neomylně našel Pavla Fraňka, který už si tváří v tvář gólmanovi věděl rady. Domácí chtěli hned po vstřelené brance přidat pojišťovací gól, svoje šance ale neproměnili. V poslední minutě zápasu kopal Starý Plzenec rohový kop, na který naběhl i hostující brankář, domácím se ale povedlo ubránit a založit rychlý protiútok, kdy Tomáš Harant běžel sám na odkrytou branku a upravil skóre zápasu na konečných 2:0. Hrádek se tedy může těšit ze druhého místa v tabulce, Plzenec je desátý.

TJ Svatobor Hrádek
Tomáš Adamec: První půle byla vyrovnaná, šance byly na obou stranách. Ve druhém poločase jsme přežili velkou šanci Plzence, ale sami jsme v našich šancích také selhali. V závěru jsme dokázali soupeři nasázet dvě branky a zvítězit.

V. Ryba [-] - V. Skála [-] , J. Oliva [-] , M. Brabec [-] , Z. Kodýdek [-] - A. Štěpán [-] (69. L. Šoural [-] ) , M. Kolář [-] (78. L. Kutil [-] ) , J. Brabec [-] , T. Harant [-] - P. Franěk [-] (90. L. Rychtařík [-] ) , R. Holeček [-] -

SK Starý Plzenec
Z. Slováček [-] - P. Staněk [-] (83. P. Batěk [-] ) , M. Bláha [-] , J. Bláha [-] - T. Pata [-] , J. Parlásek [-] - O. Havlíček [-] - P. Brejcha [-] , M. Houdek [-] (31. M. Vykoupil [-] ) , S. Volín [-] , M. Směšný [-]

ŽK: 52. J. Brabec , 67. M. Brabec , 90. L. Kutil - 49. M. Vykoupil , 90. T. Pata .
Hráči zápasu: T. Harant , L. Kutil .
Místo: Hrádek. Počet diváků: 150. Rozhodčí: Fanfule Adam - HONZÍK Miroslav (N), BATĚK František (N).