8.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2020-2021

--

Peč díky skvělému Novákovi přestřílela Jarošov 10:5

10. J. Novák , 13. P. Novák , 19. J. Novák , 26. J. Novák , 31. L. Tomšů , 50. J. Novák , 64. L. Popjak , 72. P. Novák , 76. J. Novák , 81. J. Novák - 12. M. Stejskal (p.) , 45. V. Čejna , 74. T. Kučera , 84. D. Strojek , 87. J. Mikš
18

Pečtí fotbalisté dominovali v 8. kole Okresního přeboru proti Jarošovu ve všech herních aspektech a po zásluze zvítězili 10:5. Největší zbraní domácích byl nejlepší střelec soutěže Jiří Novák, který zaznamenal v tomto zápase pět přesných zásahů. Hosté sice dokázali zápas zdramatizovat, ale na bodový zisk to nestačilo a konečný výsledek 10:5 byl na světě.

První poločas přinesl nevídanou přestřelku při které padlo sedm branek

Samotný zápas pro nás začal dobře a úvodní převahu jsme přetavili ve vedoucí branku Jiřím Novákem. Bohužel radost netrvala dlouho, když jsme soupeři doslova darovali penaltu, kterou proměnil Martin Stejskal a vyrovnal na 1:1. Inkasovaný gól nás zdravě naštval a do 30. minuty jsme soupeři přidali další čtyři branky, když se postupně trefili Petr Novák, Lukáš Tomšu a dvakrát Jiří Novák, který zkompletoval hattrick. Jarošovští korigovali v samotném závěru poločasu svým druhým gólem, mezi střelce se zapsal Vladimír Čejna, byla to druhá střela hostů a druhá branka.

Domácí nastříleli dalších pět branek a po zásluze zvítězili

I druhý poločas jsme nezačali vůbec špatně a i v prudkém lijáku, který se prohnal nad Pečí jsme se dostali do vedení 8:2, opět se trefil dvakrát Jiří Novák, Ladislav Popjak, Josef Novák a svou duhou branku přidal Petr Novák. Za tohoto rozhodnutého stavu jsme se uchýlili k hromadému střídání a v závěru už to nebylo ono - herně ani výsledkově. Soupeři jsme dovolili zápas zkorigovat Tomášem Kučerou, Danielem Strojkem a Janem Mikšem především naší nedisciplinovaností směrem dozadu a individuálními chybami. Naštěstí nás to dnes nestálo body stejně jako minulý týden v Chlumu a předtím doma s Novosedly.

Autor: Josef Novák