3.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2020-2021

--

--

Ani Nečedův hattrick nepomohl Strmilovu ke třem bodům

21

Zápas plný zvratů se hrál v sobotu ve Strmilově. Osmý Strmilov zde hostil pátou Peč, který šel už v 5. minutě po trefě Nečedy do vedení. Již v 16. minutě ovšem bylo srovnáno Novákem. Dokonce půle se oba střelci trefili podruhé a poločas tedy skončil remízou. Když už se zdálo, že vše směřuje k dělbě bodů, rozhodl o výhře favorita v 67. minutě Čurda. Hosté tak vydřeli výhru 3:4 a uhájili v tabulce OP páté místo.

TJ Jiskra Strmilov
František Procházka (hráč): Zápas hraný na naší pouť, který sledovalo téměř dvoustovka diváků jsme nedokázali zlomit na naší stranu. V prvním poločase jsme se dvakrát ujali vedení, ale hostující Peč vždy velmi rychle dokázala vyrovnat. Ve druhé polovině se jako první trefili hosté, my díky hattricku Nečedy zanedlouho srovnali. Rozhodující slovo si vzal hostující celek kdy z nenápadné akce a našeho nedůrazu dal gól na 3:4. I přes závěrečný tlak a nastřelení dvakrát brankové konstrukce se nepodařilo vstřelit vyrovnávací gól. A tak hosté berou všechny body i když by zápasu remíza slušela.

A. Bláha [-] - T. Dohnal [-] , J. Hanzal [-] (74. L. Hačka [-] ) , J. Kubíček [-] , F. Procházka [-] , D. Hanzal [-] (58. T. Holec [-] ) , O. Nečeda [-] , M. Novák [-] (86. Š. Chamrad [-] ) , Z. Popelka [-] (81. T. Petr [-] ) , J. Dvořák [-] , M. Lehejček [-]