2.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2020-2021

--

--

Suchdol ztratil dvoubrankové vedení, Kunžak bere letošní první tři body

16

Fotbalisté Kunžaku doma ve 2. kole Okresního přeboru zvítězili nad rezervou Suchdola 4:3. Hosté v úvodním dějství vedli už o dvě branky díky Kamišovi a Štěpánkovi, ale po pauze snížili Fáber a Ferdan. Hosté šli opět do vedení, jenže těsně před koncem rozhodl o výhře domácích Süssenbeck.

Poločas vyhráli hosté

Pouťové utkání, kdy jsme přívítali Suchdol nad Lužnicí "B", začal náš tým velmi aktivně, soupeře přehrával a připravil si několik slibných šancí, ale branku vstřelit nedokázal. Ke konci poločasu se hra vyrovnala a Suchdol dokázal v posledních pěti minutách dvakrát využít díry v naší obraně a skórovat, trefil se Tomáš Kamiš a Lukáš Štěpánek, poločas tedy skončil 0:2. Další ránou bylo pro Kunžak zranění brankářské opory Honzy Marka a do brány musel Pavel Janák.

Csaplárova past sklapla, domácí otočili nepříznivý výsledek

Na začátku druhé půle měli hosté výhodu pokutového kopu, ale trestuhodně jí promarnili. Náš tým tento moment nakopl, zabral a dokázal díky gólům Františka Fábera a Pavla Ferdana srovnat. Nicméně hned minutu po vyrovnávací brance si vzali hosté Matějem Bednářem vedení zpět. Náš tým ale nesložil zbraně a po drtivém tlaku srovnal na 3:3 svým druhým gólem v zápase František Fáber. Rozhodující moment přišel v 87. minutě, kdy v přečíslení po přihrávce Pavla Ferdana rozhodl o vítězství Kunžaku 4:3 střídající Jiří Süssenbeck. Kvůli zranění nedohrál rovněž Vláďa Rejžek a Karel Vopravil, kterým přejeme brzké uzdravení. Svou premiéru v kunžackém dresu si odbyl Kuba Kolář.

Zdroj: Facebook TJ Kunžak