6.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2020-2021

--

--

Lipí potvrdilo skvělou formu proti Horní Stropnici, které nasázelo sedm branek

10

Lipí zvítězilo v 6. kole III. třídy 7:0 nad Horní Stropnicí. Tříbrankové vedení si domácí vypracovali už v prvním poločase díky Mojžíšovi, Říhovi a Dychtlovi. Ve druhém poločase se trefili dokonce čtyřikrát. Lipí tak potvrdilo výbornou formu a drží si na špici vedení o dva body.

TJ Sokol Lipí
J. Macháček [-] - O. Kaše [-] , T. Dychtl [-] , M. Svoboda [-] , P. Mizera [-] , Z. Kastl [-] , J. Holinka [-] , P. Boháč [-] , J. Říha [-] , J. Dušek [-] , L. Kruťko [-]

TJ Hraničář Horní Stropnice
P. Josefík [-] - J. Charvát [-] , J. Dvořák [-] , J. Nistor [-] , J. Kotrč [-] , V. Trojan [-] , J. Jindra [-] , J. Bárta [-] , J. Haňur [-] , D. Valenta [-] , S. Chernev [-]

Hráči zápasu: P. Boháč , O. Wegenkittl .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: TRNĚNÝ Jan - KAMLACH Bronislav (N), CHOVANEC Zdeněk (N).