4.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2020-2021

--

--

Dražejov po přestávce rozstřílel Kestřany čtyřmi góly

21

Dražejovu se doma daří, zvládl i druhý domácí zápas. Navíc silnému soupeři dokázal nastřílet čtyři branky.

Poločas bez šancí

První poločas mnoho šancí nenabídl a když už, tak hostující hráči ztroskotali na dobře chytajícím Drnkovi. Na zápas přišlo slušných sto deset diváků, kteří se těšili na druhý poločas.

Bračok byl rozdílovým hráčem

Do druhého dějství vstoupili mnohem lépe domácí. Hned ve 49. minutě se náramně z přímého kopu trefil Matas. Po hodině hry si vzal míč Bračok, prošel polovinu hřiště a zvýšil na 2:0. V 73. minutě Šrámkův centr našel kapitána Hrčky a bylo to už 3:0. O tři minuty později Dražejovští předvedli pohlednou kombinaci, na jejím konci byl Bračok a svým druhým gólem zpečetil výhru.

TJ Dražejov
Pavel Poláček, hráč: Domácí zápas s Kestřany jsme zvládli s plným ziskem. I když bezbranková první půlka tak nevypadala. Kazili jsme přihrávky a přechod do útoku se nám vůbec nedařil. Výborně zachytal Drnek. Minimálně dvě gólovky vytáhl do poločasu. Druhé dějství už bylo v naší režii. Skóre otevřel svou první brankou za 300,- z přímého kopu Matas. Další branku přidal po sólu přes půl hřiště Bračok. Třetí po Šrámkově centru ze strany uklízel Hrčka. Pak někdy šli hosté po zranění do 10 a nám se trochu motalo kdo koho má mít. (smích) Čtvrtou branku po kombinaci pečetil opět Bračok. Hráli jsme i lepší zápasy ovšem bez bodů. Příští týden jedeme do bezchybné Čkyně. Béčko má ve středu doma pohár.