3.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2020-2021

--

Volyně opět padla, tentokrát nestačila na Kestřany

6. L. Markvart (p.) , 19. M. Lebeda , 84. P. Hoštička - 87. D. Václavík (vl.)
25

Volyňští na své první body stále čekají. Kestřany potvrdily dobrý start do soutěže a zůstávají stále neporaženy.

Temňák musel střídat kvůli zlomenému palci

Volyně opět navázala na špatný začátek zápasu. V 6. minutě si hostující hráč ve vlastním vápně nastřelil ruku a následnou penaltu proměnil Lukáš Markvart. V 19. minutě pak lehce prošel mezi třemi bránícími hráči hostů Lebeda a pohodlně skóroval – 2:0. Před poločasem hostující Temňák ve velké šanci trefil dobře postaveného brankáře Drahoše. Při střele mu ještě domácí obránce dokázal zlomit palec u nohy a musel ho nahradit Hájek. Rozhodčí tento zákrok však neviděl.

Brankář Mráz z odkopu trefil břevno

Ve druhém dějství se Volyně chtěla dostat zpátky do hry, ale přání jí nebylo. Mack šel sám na Drahoše, ale netrefil ani bránu. Nejblíže ke gólu byl snad hostující brankář Mráz, který z odkopu přes celé hřiště trefil břevno domácí branky. V 84. minutě zvýšil na 3:0 Hoštička. O tři minuty později si centr Slavíka srazil do vlastní sítě Václavík.

SK Slavoj Volyně
Jiří Raba, vedoucí mužstva: Třetí venkovní utkání jako přes kopírák. Do 20 minuty si prakticky dáme dvě branky sami a poté se snažíme zápas otočit. První branka padla z pokutového kopu, kdy si náš hráč při odkopu míče nastřelí ruku. Druhá branka, kdy mezi třemi našimi hráči projde sám domácí útočník. Do poločasu jsme mohli vstřelit korigující branku, ale Temňák při zakončení trefil pouze brankáře, bohužel mu při tomto zakončení domácí obránce zlomil palec u nohy, podle rozhodčího naprosto v pořádku. Ve druhé půli to byla z naší strany velká křeč. V jediné stoprocentní šanci, kdy šel Mack sám na branku zvolil špatné zakončení a netrefil bránu. Za zmínku stojí odkop našeho brankáře Mráze, kdy přes celé hřiště trefil břevno. Na konci utkání si centr Slavíka srazil domácí obránce do vlastní sítě.