3.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2020-2021

--

--

Jan Šisler v poslední minutě rozhodl o třech bodech pro Frymburk

26

Velký boj mezi Frymburkem a Větřním nakonec našel rozhodnutí v posledních vteřinách zápasu, když se trefil Jan Šisler.

Boj, bez branek

Zápas začal ve vysokém tempu, ale s minimem šancí. Domácí tým zahrával dost standartních situací, ale neprosadil. Jedinou výraznější šanci měl domácí Račák po narážečce se Šislerem, ale Dobrovodský byl z branky včas venku a šanci zneškodnil. Do kabin se tak šlo bez branek.

Rozhodnutí přišlo v poslední minutě

Na začátku druhého poločasu trefil z úhlu hostujicí kapitán Gutheis břevno brány Frymburka. Pár minut před koncem dostal domácí Budík nahrávku mezi penaltu a malé vápno, ale přesouvající brankář Dobrovodský vynikajícím zákrokem podržel spoluhráče. Rozhodnutí přišlo v poslední minutě, když se po rohu prosadil Jan Šisler 1:0. V posledních minutě dostal ještě Rudolf Weinhard červenou kartu.

Frymburk získal důležité tři body a v dalším kole přivítá Sedlec. Větřní hraje doma s rezervou Malše Roudné.

FC Šumava Frymburk
Milan Račák (kapitán): Pro nás velice důležité tři body. Celkem se nám dařilo hrát to, co jsme chtěli, bohužel nás stále trápí koncovka a proměňování šancí. Myslím si, že pro oko diváka to mohl být zajímavý fotbal s koncem se vším všudy.

SK Větřní
Vlastimil Sulzer (trenér): Tento zápas se nám nepovedl, nic jsme na domácí nevymysleli. Zápas byl remízový, i když domácí měli 5 minut před koncem tutovku, kterou skvěle zlikvidoval Dobrovodský.Když už se zdálo že zápas skončí bez gólů, tak přišla poslední minuta zápasu a my z rohu(ne rohu) dostaneme gól.Je trestuhodné, že si v závěru necháme dát gól ze standardní situace.

M. Vítek [-] - O. Malák [-] (76. L. Matúš [-] ) , J. Ribár [-] , F. Malina [-] - R. Mertl [-] , M. Račák [-] , J. Šisler [-] , F. Fatura [-] (65. M. Flöring [-] ) - J. Rillich [-] (62. A. Točík [-] ) , S. Budík [-] - T. Kaňa [-]