Rezerva Malše Roudné si doma s přehledem poradila s Hrdějovicemi

29

Rezerva Malše Roudné rozjela sezonu výborně a i v druhém zápase si připsala plný počet bodů. To Hrdějovice i ve druhém zápase vyšly bodově naprázdno.

První poločas skončil remízou

První půli ovládli herně domácí, byli více na míči a vytvořili si několik příležitostí. První prověřil Bočka Hála z přímého kopu. O chvíli později už otevřel účet zápasu po dobré kombinaci Skála střelou za tyč 1:0. Celá první půle se hrála na jednu branku, ale domácí už nedokázali vsítit další branku. Za to hosté se v poslední minutě po chybě jednoho ze stoperů dostali k jediné šanci první půle, kterou proměnil Hondlík. Do kabin se šlo za stavu 1:1.

Domácí tým přidal čtyři branky

Ve druhé půli pokračovali domácí v dobré hře a v 57. minutě se jim podařilo vstřelit vítěznou branku Goretkim 2:1. Uklidňující branky přinesl střídající Wohlgemuth, když jeho dva oku lahodící dalekonosné projektily skončily až v síti 3:1 a 4:1. Na 5:1 upravil o minutu později Kubeš a o vítězství domácích nebylo sporu.

Domácí tým má plný počet bodů a v dalším kole jede na hřiště na hřiště Boršova. Hrdějovice čekají doma Lhenice.