7.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2020-2021

41. Z. Holý (p.) , 65. J. Jiránek - 68. D. Tomek
30

Trhové Sviny trápí koncovka a domácí toho využili k zisku tří bodů.

TJ Nová Ves u ČB
Martin Bartizal (brankář): Do zapasu jsme šli v roli outsiderů, navíc stále bez několika hráčů. Od začátku jsme se soustředili hlavně na defenzivu. Sviny byly rozhodně silnější na míči a nebezpečnější na soupeřově půlce. Do vedení jsme šli z trochu sporné penalty, ale na to se historie neptá. Druhá půle se nesla ve stejném duchu. My především bránili a zkoušeli soupeře překvapit z brejku. Jeden takový nám vyšel a Jiránek po sólu a kličce brankáři dal na 2:0. Tento stav ale dlouho nevydržel, Sviny po standardce snížili. Takže drama pokračovalo. Posledních pár minut jsme byli pod velikým tlakem a kolikrát se štěstím jsme odolali a vydřeli tři body. Dneska musím pochválit celý tým za bojovnost a nasazení po celý zapas! Trhové Sviny mají výborný tým, který jen tak prohrávat nebude.

TJ Spartak Trhové Sviny
Marek Kodras (hráč): Tušili jsme, že s Novou Vsí nás nečeká lehké utkání. Celý zápas se nesl pouze v bojovném duchu, jelikož menší hřiště Nové Vsi je poměrně nerovné a kombinační fotbal po zemi se na něm příliš hrát nedá. I přes to jsme si už v prvním poločase vypracovali řadu šancí, dvakrát jsme nastřelili tyč a do mnoha protiútoků jsme soupeři nepouštěli. Na konci prvního poločasu jsme se divili penaltě, když hráč Nové Vsi přepadl přes našeho golmana, který před ním chytil míč a rozhodčí byl nekompromisní. Nicméně v tu chvíli jsme už měli vést alespoň o branku. Zahazování šancí nás trápí celou probíhající sezonu a stojí nás spoustu bodů. Hned na začátku druhé půle jsme znovu nastřelili tyč a poté po rohu zachránil domácí od vyrovnání dobře postavený hráč na brankové čáře. Místo toho se z dobře sehraného protiútoku dostala Nová Ves do vedení 2:0. Povedlo se nám už jen snížit a ze závěrečného tlaku už jsme nedokázali nic vytěžit. Nu, snad zlepšíme koncovku, jelikož si za ztracené body můžeme jen sami.

M. Bartizal [-] - M. Žoček [-] - V. Neumann ml. [-] , T. Novák [-] - E. Janeček [-] , Z. Holý [-] , P. Boháč [-] - D. Pech [-] (78. J. Beneš [-] ) , J. Jiránek [-] (90. D. Seethaler [-] ) , R. Šulčík [-] , A. Trejbal [-]

K. Brůha [-] - O. Hruška [-] (82. J. Gažák [-] ) , L. Gažák [-] (46. J. Macák [-] ) , O. Kolář [-] , J. Novák [-] , M. Kodras [-] (64. M. Chromčák [-] ) , J. Zatloukal [-] , D. Brůha [-] , D. Tomek [-] , F. Pavel [-] , J. Šemro [-]

ŽK: 24. Z. Holý , 87. J. Beneš , 89. J. Jiránek - 41. J. Zatloukal , 87. J. Šemro .
Počet diváků: 45. Rozhodčí: Tůma Vítězslav - TAUBER Lukáš, BARVA Karel.