12.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2015-2016

--

Vacov otočil zápas se Štěkní

57. M. Valta , 65. A. Bujok - 16. V. Páník
0

V utkání mezi SK Vacov B a TJ Otavan Štěkeň už to vypadalo, že si hosté konečně přivezou nějaké body zvenčí, protože po prvním poločase vedli zásluhou Václava Páníka 1:0. Domácí ovšem ve druhé půli nejprve vyrovnali (Marek Valta) a nakonec celý zápas během osmi minut otočili (Antonín Bujok) ve svůj prospěch. SK Vacov B tedy zvítězil nad TJ Otavan Štěkeň 2:1.

(podrobnější report připravujeme)

SK Vacov B
P. Klas [-] - J. Král [-] , F. Čtvrtník [-] , M. Čtvrtník [-] , J. Mrázek [-] - D. Vítovec [-] , A. Bujok [-] , F. Zdeněk [-] , S. Pšenička [-] (87. D. Vítovec [-] ) - T. Novák [-] (46. M. Valta [-] ) , J. Hlásek [-] (81. T. Sova [-] )

TJ Otavan Štěkeň
P. Broda [-] - V. Páník [-] , R. Macků [-] (70. M. Kešner [-] ) , M. Čížek [-] , V. Čížek [-] - J. Jariabka [-] , M. Havránek [-] , J. Prokeš [-] , P. Pletka [-] - O. Michálek [-] , I. Řezník [-] (69. F. Žák [-] )

ŽK: 27. M. Čtvrtník , 44. F. Čtvrtník , 86. A. Bujok - 28. P. Pletka , 50. O. Michálek , 59. J. Prokeš .
Místo: Vacov. Počet diváků: 70. Rozhodčí: Petričák Daniel - Frček Filip, Háša Richard.