13.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2019-2020

--

Řevničov doma poprvé bodoval, Lišanům nadělil pověstného bůra

7. J. Fujera , 12. J. Fujera , 29. J. Husák , 50. J. Fujera , 61. J. Husák - 73. J. Paseka
20

Domácí Spartě Řevničov se v domácím prostředí vůbec nedaří, do tohoto zápasu nezískal doma jeden jediný bod.

Brzké dvoubrankové vedení Řevničova

Již v 7. minutě šla domácí Sparta do vedení, to se poprvé prosadil Fujera, k němu se odrazil balón na malém vápně a už to měl jednoduché. Aktivita Řevničova neutichala a po střele Jakuba Husáka se balón odrazil znovu k Fujerovi, ten z penalty hlavou dorážel a gólmanovi pár centimetrů chybělo - 2:0. Dvě skvělé příležitosti Lišan zlikvidoval zázračně domácí brankář Peterka. Asi největší příležitost hostů měl Roušavý, když Peterkovi vypadl balón z ruky, ten svoji chybu ale napravil a nedovolil tak hostů, snížit. Ve 29. minutě uplatnil svoji rychlost Fujera, ten po straně zatáhl balón a všiml si nabíhajícího a osamoceného Jana Husáka, šajtlí mu poslal balón a Husák se nemýlil a zvýšil tak už na 3:0. Po několika dalších šancích na obou stranách se šlo do kabin za stavu 3:0.

Uhlídané vítězství Řevničova

Druhý poločas začli trochu aktivněji hosté, žádné brakové příležitosti si ale vytvořit nedokázali. V 50. minutě se na penaltě dobře postavil Fujera, k němu se dostal balón a osamocený se nemýlil, završil tak hattrick a Řevničov vedl už 4:0. Svoji parádní levačku ukázal Jakub Husák, ten krásnou ranou k tyči z poza vápna zvýšil na 5:0. Čestný gól po chybě obrany Řevničova dal Jan Paseka, pak se ještě ukázal na brankové čáře zázračným zákrokem Peterka, v zápase gól ale nepadl a Řevničov tak získal své první tři body na domácí půdě.

SK Sparta Řevničov
Jan Fujera, útočník: Na podzim se nám doma absolutně nedaří, nezískali jsme tam jeden jediný bod, dnes jsme zahráli dobře a odměnou jsou zasloužené 3 body. Velká úleva pro tým a skvělé naladění na dokopnou.

J. Peterka [-] - L. Skoupý [-] , F. Skoupý [-] , P. Bohatý [-] , J. Husák [-] (73. L. Petráček [-] ) , J. Fujera [-] (80. V. Kapr [-] ) , T. Bohatý [-] (76. J. Urbanovič [-] ) , J. Murčo [-] (87. J. Kolek [-] ) , M. Tóth [-] , L. Vait [-] , J. Husák [-] (72. M. Beneš [-] )

SK Lišany
Z. Řepka [-] - J. Haifler [-] , L. Hanzl [-] , R. Žalud [-] , L. Krůta [-] (65. P. Ledvinka [-] ) , V. Mutinský [-] (60. T. Hrbek [-] ) , D. Roušavý [-] , P. Kindl [-] , M. Medřický [-] , L. Řepka [-] (46. J. Paseka [-] ) , J. Feher [-]

ŽK: 65. J. Murčo - 35. L. Hanzl , 40. P. Kindl , 58. M. Medřický .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: STROUHAL Jiří - BOBÁK Vladimír (N), KINKAL Martin (N).