Lukáš Skoupý

PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Zápasy v sezóně 2025-2026

Středočeský | Rakovník | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
1238 (ø 88,42) 8 (ø 0,57) 4 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,21)
21.09. 16:30 Řevničov - Tn Rakovník 3:6 (2:2) 68 68 0 0 0 ano
05.10. 16:00 Řevničov - Janov 5:2 (2:2) 90 1 0 0 ano
11.10. 10:00 Žehrovice - Řevničov 2:3 (1:2) 90 0 1 0 ano
19.10. 15:30 Řevničov - Hředle 3:2 (2:2) 90 2 1 0 ano
08.11. 14:00 Lužná - Řevničov 2:2 (1:0) 90 1 0 0 ano
15.11. 13:30 Řevničov - Jesenice 7:2 (3:1) 90 1 0 0 ano
22.03. 15:00 Řevničov - Lišany 3:4 (1:2) 90 0 0 0 ano
28.03. 15:30 Oh. Městečko - Řevničov 8:1 (4:1) 90 0 0 0 ano
12.04. 16:30 Řevničov - Roztoky 3:2 (2:0) 90 2 1 0 ano
18.04. 17:00 Tn Rakovník - Řevničov 4:1 (3:0) 90 0 0 0 ano
26.04. 17:00 Řevničov - Pustověty 3:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
03.05. 17:00 Janov - Řevničov 0:4 (0:2) 90 1 0 0 ano
10.05. 17:00 Řevničov - Žehrovice 3:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
16.05. 17:00 Hředle - Řevničov 6:3 (4:2) 90 0 1 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | Okresní přebor 14 1238 (ø 88,42) 8 (ø 0,57) 4 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,21)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A 20 1781 (ø 89,05) 28 (ø 1,40) 3 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. A 7 264 (ø 37,71) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A 11 953 (ø 86,63) 11 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. A 24 2127 (ø 88,62) 8 (ø 0,33) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. A 10 842 (ø 84,20) 2 (ø 0,20) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Rakovník | Okresní přebor 13 1166 (ø 89,69) 2 (ø 0,15) 1 (ø 0,07) 1 (ø 0,07) 1 (ø 0,07)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | Okresní přebor 7 630 (ø 90,00) 2 (ø 0,28) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,14)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | Okresní přebor 10 865 (ø 86,50) 1 (ø 0,10) 2 (ø 0,20) 1 (ø 0,10) 1 (ø 0,10)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. A 9 546 (ø 60,66) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Divize B 5 21 (ø 4,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A 11 990 (ø 90,00) 1 (ø 0,09) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. A 17 715 (ø 42,05) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Divize B 1 9 (ø 9,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. A 6 407 (ø 67,83) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)