Jaroslav Haifler
2026-2027
| Číslo hráče | 7 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | SK Rakovník |
| 2024-2025 | TJ Tatran Rakovník |
| 2017-2018 | SK Lišany |
| 2015-2016 | SK Rakovník |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | 1.A třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 136 (ø 68,00) | 1 (ø 0,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 17:00 | Jinočany - SK Rakovník | 4:1 (2:0) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 15.08. 17:00 | Jíloviště - SK Rakovník | 1:2 (0:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 2 | 136 (ø 68,00) | 1 (ø 0,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Rakovník | Okresní přebor | 24 | 2160 (ø 90,00) | 2 (ø 0,08) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,08) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Rakovník | Okresní přebor | 25 | 2204 (ø 88,16) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 7 (ø 0,28) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A | 21 | 1816 (ø 86,47) | 9 (ø 0,42) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Rakovník | Okresní přebor | 23 | 2046 (ø 88,95) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,17) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Rakovník | Okresní přebor | 26 | 2319 (ø 89,19) | 13 (ø 0,50) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 8 (ø 0,30) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Rakovník | Okresní přebor | 7 | 630 (ø 90,00) | 4 (ø 0,57) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,28) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Rakovník | Okresní přebor | 13 | 1170 (ø 90,00) | 1 (ø 0,07) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 26 | 2340 (ø 90,00) | 1 (ø 0,03) | 4 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,11) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Rakovník | Okresní přebor | 12 | 1080 (ø 90,00) | 2 (ø 0,16) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,16) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Rakovník | Viola Cup | 6 | 540 (ø 90,00) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




