9.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

11. T. Čuda , 21. J. Sláma , 32. V. Hladký
20

Do Řevničova zajížděl celek ze Hředel a měl nás čekat vyrovnaný zápas s nervy až do konce, to se ale nestalo a Hředle rohodly zápas již v prvním poločase.

Hředle rozhodly už do poločasu

První minuty začaly Hředle s balónem na svých kopačkách a Řevničov jen pasivně bránil, již v 11. minutě se dokázal prosadit Čuda a poslal hosty do vedení. O 10 minut později zvýšil Sláma, když se opřel do odraženého balónu placírou a prostřelil klubko hráčů ve vápně.

Dobře hrající bek Vait si vybral svoji slabší chvilku, když se snažil zastavit brejk a místo odkopu ,,vystřelil" na svého brankáře Peterku, ten dokázal jen vyškrábnout a míč se odrazil k Hladkému, ten nejmenovanou částí těla dostal balón do sítě a hosté vedli už 0:3 a to bylo do poločasu vše.

Bezbrankový poločas

Druhá půle už byla o dost vyrovnanější, do několika málo šancí ze dostával Jan Husák, ten byl ale výborně bráněný. Velkou šanci měli hosté, po střele z malého vápna se ale blýskl Peterka skvělým zákrokem a udržel naději pro domácí fotbalisty. V závěru zápasu si Řevničov vytvořil menší tlak, ten ale nevedl k tutové šanci, tudíž ani ke gólu, v druhém poločase gól nepadl atak zápas skončil poměrem nula ku třem.

SK Sparta Řevničov
Jan Fujera, útočník: Do zápasu jsme vstoupili pasivně, Hředle naopak aktivně a zaslouženě šli v úvodu do vedení. Ani první inkasovaný gól nás neprobral a Hředle zaslouženě ovládly derby.

J. Peterka [-] - M. Pedál [-] , M. Tóth [-] (54. J. Husák [-] ) - J. Husák [-] - F. Skoupý [-] , V. Kapr [-] (80. L. Petráček [-] ) - J. Murčo [-] , L. Skoupý [-] , J. Urbanovič [-] (37. J. Kolek [-] ) , L. Vait [-] , T. Bohatý [-]