Řevničov si z Městečka odváží bod

43. J. Hadrava , 60. T. Heger , 61. V. Zelenka , 80. J. Urban - 18. J. Husák , 30. V. Kapr , 37. V. Kapr , 89. L. Petráček
26

Na horkou půdu do Městečka zajížděl tentokrát Řevničov. Jestli někdo čekal jednostranný zápas, ten se šeredně mýlil. Hosté z Řevničova vedli už o 3 góly, Městečko ale posadil na koně vstřelený gól do šatny a nastal obrat.

Řevničov se domácího favorita nezalekl

Úvod utkání začal vyrovnanou hrou, bez větších šancí na obou stranách. V 18. minutě se první gól postaral Jan Husák, když pěknou střelou z poza vápna trefil pravou šibenici. O další gól se velkou měrou postaral druhý Husák a to Jakub, když jeho střelu dokázal gólman vytesnit a Jakub Husák ještě dokázal z úhlu dávat pod sebe na Kapra, ten uklízel do prázdné brány - 0:2 už vedli hosté. Řevničov dokázal vstřelit další gól, když Kapr trefil krásnou šibenici. Do poločasu ještě stačil snížit domácí Hadrava, do kabin se tak šlo za stavu 1:3.

I ve druhém poločase padaly góly

I druhý poločas začal vyrovnaně, Městečko chtělo za každou cenu vyrovnat, v 60. minutě se trefil Heger, pěknou střelou pod břevno. Hned o minutu později nedůsledná obrana Řevničova dovolila další gól, o ten se postaral Zelenka, když pěknou střelou srovnal na 3:3. Obrátit zápas dokázal v 80. minutě Urban, Řevničov tak trestuhodně zahodil třígólové vedení, ale poslední slovo měl hostující Petráček, když po samostnatném úniku chladnokrevně zakončil střídající Petráček.

Vítězem penalt se stali domácí

Jako první se k puntíku postavil Jan Husák, ten kopl penaltu špatně a domácí se mohli radovat. Z Městečka se nemýlil nikdo a po neproměněné penaltě Skoupýho Městečko urvalo bod navíc.

Počet diváků: 95. Rozhodčí: STROUHAL Jiří - GEBHART Aleš (N), BOBÁK Vladimír (N).