Tomáš Heger

PoziceObránce
Průměrná známka5.8

Kariéra

2015-2016 SK Ohnivec Městečko

Zápasy v sezóně 2026-2027

Středočeský | Rakovník | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
706 (ø 78,44) 1 (ø 0,11) 2 (ø 0,22) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00)
22.08. 17:00 Oh. Městečko - Tn Rakovník 2:4 (1:1) 25 65 0 0 1 ne
05.09. 13:30 Oh. Městečko - Roztoky 3:2 (2:1) 62 62 0 0 0 ano
19.09. 16:30 Pavlíkov - Oh. Městečko 6:1 (3:1) 90 0 0 0 ano
26.09. 16:30 Oh. Městečko - Řevničov 3:3 (1:1) 90 1 1 0 ano
03.10. 16:00 Kněževes - Oh. Městečko 1:0 (0:0) 90 0 1 0 ano
10.10. 16:00 Oh. Městečko - Žehrovice 4:3 (3:0) 90 0 0 0 ano
18.10. 15:30 Lubná - Oh. Městečko 0:1 (0:0) 90 0 0 0 ano
24.10. 15:30 Oh. Městečko - Lány 5:0 (4:0) 90 0 0 0 ano
01.11. 14:00 Zavidov - Oh. Městečko 6:2 (3:1) 79 79 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | Okresní přebor 3 177 (ø 59,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | Okresní přebor 21 1412 (ø 67,23) 1 (ø 0,04) 3 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | Okresní přebor 8 647 (ø 80,87) 1 (ø 0,12) 3 (ø 0,37) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | Okresní přebor 19 1628 (ø 85,68) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,15) 1 (ø 0,05) 1 (ø 0,05)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | Okresní přebor 23 1943 (ø 84,47) 0 (ø 0,00) 6 (ø 0,26) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | Okresní přebor 19 1627 (ø 85,63) 2 (ø 0,10) 4 (ø 0,21) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,21)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | Okresní přebor 5 450 (ø 90,00) 1 (ø 0,20) 3 (ø 0,60) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | Okresní přebor 12 937 (ø 78,08) 2 (ø 0,16) 2 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,08)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | Okresní přebor 19 1523 (ø 80,15) 3 (ø 0,15) 2 (ø 0,10) 1 (ø 0,05) 3 (ø 0,15)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | Okresní přebor 24 2148 (ø 89,50) 2 (ø 0,08) 6 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,12)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | Okresní přebor 25 2146 (ø 85,84) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Rakovník | Viola Cup 6 540 (ø 90,00) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. A 20 1701 (ø 85,05) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)