11.kolo, Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A, 2019-2020

--

--

8. J. Kočí , 25. J. Kočí (p.) , 85. R. Škutchan , 88. M. Kmeť , 90. J. Volf - 25. P. Petr (vl.)
18

Sedm zápasů v řadě dokázaly dovést Mšecké Žehrovice do vítězného konce. Tuto šňůru mohly prodloužit v posledním podzimním zápase, kdy se doma střetly s Kroučovou. Ta živila naděje na remízu do poslední desetiminutovky, tam ale domácí zařadili vyšší rychlostní stupeň a nakonec vysoko vyhráli.

Vyloučení Prokopa

Úvod utkání byl tak trochu podle očekávaní v domací režii. Už v 8. minutě pobídnul Eisenstein dlouhým nákopem Kočího a ten tváří v tvář Tomešovi nezaváhal - 1:0. Ve 25. minutě vnikl do hostujícího vápna Kmeť a byl nedovoleně atakován Prokopem, který za svůj zákrok uviděl žlutou kartu. Na penaltu si věřil nejlepší střelec soutěže Kočí a bezpečně jí proměni - 2:0. Hned po rozehrání ale domací polevili a dali si vlastní branku Petrem po nešťastném odrazu - 2:1. Po půl hodině hry uviděl za fyzické napadení červenou kartu Prokop a Kroučová byť dohrávala v početním oslabení, tak šla stále za vyrovnáním a manko jednoho hráče na hřišti nebylo tolik znát.

Vyrovnaný druhý poločas

Druhý poločas byl relativně vyrovnaný a Kroučová v početní nevýhodě nic nezabalila, snažila se hrát. Šance byly k vidění na obou stranách, ale oba brankáři byli vždy na správném místě. Nic nenasvědčovalo tomu, že by měl být výsledek jednoznačný, ale domací ke konci zápasu opět přidali a v rozmězí pěti minut nasázeli tři branky. Nejprve se po centru Volfa trefil hlavou Škutchan - 3:1. Hned o tři minuty napřáhnul za vápnem Kmeť a jeho střela se zastavila až v síťi - 4:1. V devadesáte minutě vyslyšel volání fanoušků o bůra Volf, který utekl a pečetil výsledek - 5:1.

SK Mšecké Žehrovice
Libor Slavík, vedoucí týmu: Byl to vyrovnaný zápas, soupeř odehrál velice dobré utkání. Měli jsme výborný vstup do zápasu a pak bylo z naší strany dobrých posledních deset minut. Chtěl bych všem klukům poděkovat za celou podzimní část, dále naším skvělým fanouškům, pro které se snažíme na hřišti nechat všechno a všem lidem, co nám s chodem klubu i areálu pomáhají. Je před námi ještě hodně práce, ale vidím, že jdeme správným směrem a získáváme svojí vlastní identitu. Na jaro se chceme dobře připravit a zabojovat o příčky nejvyšší.

M. Veselý [-] - M. Kmeť [-] , P. Petr [-] , A. Eisenstein [-] , J. Kočí [-] , J. Volf [-] , J. Hejna [-] , R. Škutchan [-] , J. Mráz [-] , J. Svéchota [-] (74. J. Rais [-] ) , J. Prokeš [-]